Вступ-2020: знову по-новому

5 Листопад, 2019 - 12:00
Міносвіти затвердило Умови прийому до вишів. Що і чому зміниться?
Документ уже підписав міністр, тепер він проходить процедуру реєстрації. Чого ж чекати вступникам наступного року? Про це питаємо у Віталія Носка, державного експерта Директорату вищої освіти і освіти дорослих МОН України. — Чому скоротили кількість заяв для вступників — із семи до п’яти? — Зарахування на бюджет на 85% відбувається за трьома першими пріоритетами, а від 6 і 7 пріоритетів абітурієнти відмовляються. Тож якщо раніше можна було подати 7 заяв на 4 спеціальності, то тепер буде 5 заяв, але їх можна подати максимально на 5 спеціальностей. Кількість заяв на контракт не обмежуватиметься.

іСамооборона

Новини

12:00
Подробиці історії та відповіді на ключові питання щодо документів, необхідних для призначення і виплати пенсії.
10:00
Юристи кажуть, що в законодавстві України не існує терміну “колектор”, це юридично неврегульоване поняття, що межує з напіврекетом, напіввимагачами, телефонними хуліганами.
12:00
Щоб з'ясувати це, вирушаю до районних відділень соцзахисту, де нині просто таки кипить робота.
12:35
Деякі прості дії можуть допомогти пришвидшити пошуки доньки чи сина, які не виходять на зв'язок.
12:00
Історія читача газети "Експрес" із Житомира, який вже пів року свариться з газівниками та відстоює свої права.
12:00
Ексклюзивні подробиці про умови утримання у тюрмі українського нацгвардійця, засудженого до 24 років позбавлення волі.
11:30
Данія дала дозвіл на будівництво магістрального газопроводу. Та у найближчі два роки Росія все одно не зможе обійтися без транзиту газу українською територією, кажуть експерти.
11:30
Україну зобов'язали виплатити компенсацію колишній очільниці Слов'янська, яка з хлібом-сіллю вітала терористів. І не тільки їй.
14:00
Аналізуємо ухвалений парламентом законопроект: які зміни він передбачає, які недоліки у документі зауважують експерти та які наслідки передбачуваних новацій для споживачів?
11:30
НБУ дозволив населенню купувати валюту та дорогоцінні метали без документів та інших обмежень. Щоправда, не все так однозначно.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.