Наближається тотальна верифікація. Подробиці нового закону

2 Листопад, 2019 - 12:00
Пенсії, субсидії, соціальні стипендії, а також різні види допомог і пільг перевірятимуть навіть у тих, хто отримував їх три роки тому.
Верховна Рада ухвалила у другому читанні й у цілому законопроект “Про верифікацію та моніторинг державних виплат”. І вже за три місяці після набрання ним чинності Кабмін має ухвалити всі нормативно-правові акти, щоб верифікація стартувала. До того ж в Україні мають створити центральний орган виконавчої влади для верифікації та моніторингу державних виплат. Цей держорган знатиме все про тих, хто отримує пенсії, пільги та соціальну допомогу. — Як відбуватиметься ця верифікація? — Перевірка передбачає роботу з реєстрами одержувачів державних виплат, — розповідає Лідія Ткаченко, провідна наукова співробітниця Інституту демографії та соціальних досліджень імені М.

іСамооборона

Новини

12:00
Подробиці історії та відповіді на ключові питання щодо документів, необхідних для призначення і виплати пенсії.
10:00
Юристи кажуть, що в законодавстві України не існує терміну “колектор”, це юридично неврегульоване поняття, що межує з напіврекетом, напіввимагачами, телефонними хуліганами.
12:00
Щоб з'ясувати це, вирушаю до районних відділень соцзахисту, де нині просто таки кипить робота.
12:35
Деякі прості дії можуть допомогти пришвидшити пошуки доньки чи сина, які не виходять на зв'язок.
12:00
Історія читача газети "Експрес" із Житомира, який вже пів року свариться з газівниками та відстоює свої права.
12:00
Ексклюзивні подробиці про умови утримання у тюрмі українського нацгвардійця, засудженого до 24 років позбавлення волі.
11:30
Данія дала дозвіл на будівництво магістрального газопроводу. Та у найближчі два роки Росія все одно не зможе обійтися без транзиту газу українською територією, кажуть експерти.
11:30
Україну зобов'язали виплатити компенсацію колишній очільниці Слов'янська, яка з хлібом-сіллю вітала терористів. І не тільки їй.
14:00
Аналізуємо ухвалений парламентом законопроект: які зміни він передбачає, які недоліки у документі зауважують експерти та які наслідки передбачуваних новацій для споживачів?
11:30
НБУ дозволив населенню купувати валюту та дорогоцінні метали без документів та інших обмежень. Щоправда, не все так однозначно.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.