Кому вріжуть субсидії?

1 Листопад, 2019 - 11:30
Кабмін ухвалив постанову №878, якою змінив порядок надання населенню субсидій.
Більшість пунктів постанови Кабміну №878, яка змінює порядок надання субсидій, уже набули чинності, а деякі зміни, зокрема збільшення відсотка обов’язкового платежу за ЖКП із 15% до 20%, запровадять із 1 травня 2020 року. Про всі нюанси нововведень говоримо з Вадимом Боярським, директором департаменту соціального захисту населення ОДА, і Тарасом Галайдою, експертом “Публічного аудиту”. — Які зміни вже діють? В. Боярський: — Якщо чоловік і дружина були зареєстровані за різними адресами, то раніше, призначаючи субсидію, враховували доходи обох. Тобто коли призначали чоловікові субсидію, додавали дохід дружини і навпаки.

іСамооборона

Новини

12:00
Подробиці історії та відповіді на ключові питання щодо документів, необхідних для призначення і виплати пенсії.
10:00
Юристи кажуть, що в законодавстві України не існує терміну “колектор”, це юридично неврегульоване поняття, що межує з напіврекетом, напіввимагачами, телефонними хуліганами.
12:00
Щоб з'ясувати це, вирушаю до районних відділень соцзахисту, де нині просто таки кипить робота.
12:35
Деякі прості дії можуть допомогти пришвидшити пошуки доньки чи сина, які не виходять на зв'язок.
12:00
Ексклюзивні подробиці про умови утримання у тюрмі українського нацгвардійця, засудженого до 24 років позбавлення волі.
12:00
Історія читача газети "Експрес" із Житомира, який вже пів року свариться з газівниками та відстоює свої права.
11:30
Україну зобов'язали виплатити компенсацію колишній очільниці Слов'янська, яка з хлібом-сіллю вітала терористів. І не тільки їй.
11:30
Данія дала дозвіл на будівництво магістрального газопроводу. Та у найближчі два роки Росія все одно не зможе обійтися без транзиту газу українською територією, кажуть експерти.
14:00
Аналізуємо ухвалений парламентом законопроект: які зміни він передбачає, які недоліки у документі зауважують експерти та які наслідки передбачуваних новацій для споживачів?
11:30
НБУ дозволив населенню купувати валюту та дорогоцінні метали без документів та інших обмежень. Щоправда, не все так однозначно.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.