Квартира у подарунок. Коли стартує довгоочікувана акція від газети "Експрес"?

24 Жовтень, 2019 - 17:00
Акція “Чарівні гривеньки” - з високими шансами на перемогу. Не прогавте!
Довгоочікувана акція газети "Експрес" стартує 31 жовтня. Її учасники матимуть нагоду виграти квартиру або один з 5000 корисних і приємних призів! “Ми часто організовуємо акції для наших читачів, але таких щедрих у нас давно не було, — розповідає Олексій Малярчук, керівник відділу маркетингу газети “Експрес”. — Правила участі в акції будуть такими, що подарунки отримають не 1, 5 чи 10 учасників, а декілька тисяч! Ну а суперпереможець стане власником житла в обласному центрі. Такий приз — мрія сотень тисяч українців! І її можна здійснити, беручи участь в акції “Чарівні гривеньки”! Акція стартує 31 жовтня — цього дня ми опублікуємо в газеті “Експрес” правила участі. Вони будуть надзвичайно простими та зрозумілими.

іСамооборона

Новини

12:00
Подробиці історії та відповіді на ключові питання щодо документів, необхідних для призначення і виплати пенсії.
10:00
Юристи кажуть, що в законодавстві України не існує терміну “колектор”, це юридично неврегульоване поняття, що межує з напіврекетом, напіввимагачами, телефонними хуліганами.
12:00
Щоб з'ясувати це, вирушаю до районних відділень соцзахисту, де нині просто таки кипить робота.
12:35
Деякі прості дії можуть допомогти пришвидшити пошуки доньки чи сина, які не виходять на зв'язок.
12:00
Історія читача газети "Експрес" із Житомира, який вже пів року свариться з газівниками та відстоює свої права.
12:00
Ексклюзивні подробиці про умови утримання у тюрмі українського нацгвардійця, засудженого до 24 років позбавлення волі.
11:30
Данія дала дозвіл на будівництво магістрального газопроводу. Та у найближчі два роки Росія все одно не зможе обійтися без транзиту газу українською територією, кажуть експерти.
11:30
Україну зобов'язали виплатити компенсацію колишній очільниці Слов'янська, яка з хлібом-сіллю вітала терористів. І не тільки їй.
14:00
Аналізуємо ухвалений парламентом законопроект: які зміни він передбачає, які недоліки у документі зауважують експерти та які наслідки передбачуваних новацій для споживачів?
11:30
НБУ дозволив населенню купувати валюту та дорогоцінні метали без документів та інших обмежень. Щоправда, не все так однозначно.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.