Восьма правка для Коломойського, або Чи є об'єктивні причини імпортувати електроенергію з Росії?

11 Жовтень, 2019 - 08:35
"Такий крок є елементом діяльності лобістів у парламенті".
Парламент проголосував за внесення змін до закону України “Про ринок електричної енергії”. Так звана восьма правка дозволяє купувати електроенергію за двосторонніми договорами у країн, які не є членами Європейського енергетичного співтовариства, зокрема у Білорусі та Росії. Минулого тижня Україна відновила комерційний імпорт електроенергії з РФ. Загалом п’ять компаній викупили доступ до 1,1 ГВт пропускної здатності мереж для імпорту електроенергії з Росії у жовтні. Серед них і ТОВ “Юнайтед Енерджі”, яку пов’язують із олігархом Ігорем Коломойським, раніше вона постачала газ на “Дніпроазот”, який входить у групу “Приват”.

іСамооборона

Новини

12:00
Подробиці історії та відповіді на ключові питання щодо документів, необхідних для призначення і виплати пенсії.
10:00
Юристи кажуть, що в законодавстві України не існує терміну “колектор”, це юридично неврегульоване поняття, що межує з напіврекетом, напіввимагачами, телефонними хуліганами.
12:00
Щоб з'ясувати це, вирушаю до районних відділень соцзахисту, де нині просто таки кипить робота.
12:35
Деякі прості дії можуть допомогти пришвидшити пошуки доньки чи сина, які не виходять на зв'язок.
12:00
Історія читача газети "Експрес" із Житомира, який вже пів року свариться з газівниками та відстоює свої права.
12:00
Ексклюзивні подробиці про умови утримання у тюрмі українського нацгвардійця, засудженого до 24 років позбавлення волі.
11:30
Данія дала дозвіл на будівництво магістрального газопроводу. Та у найближчі два роки Росія все одно не зможе обійтися без транзиту газу українською територією, кажуть експерти.
11:30
Україну зобов'язали виплатити компенсацію колишній очільниці Слов'янська, яка з хлібом-сіллю вітала терористів. І не тільки їй.
14:00
Аналізуємо ухвалений парламентом законопроект: які зміни він передбачає, які недоліки у документі зауважують експерти та які наслідки передбачуваних новацій для споживачів?
11:30
НБУ дозволив населенню купувати валюту та дорогоцінні метали без документів та інших обмежень. Щоправда, не все так однозначно.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.