Несвіжий йогурт — у салат. Що в закладах харчування роблять із майже протермінованими продуктами?

8 Жовтень, 2019 - 10:09
"Те, що не розкупили, - зі знижкою продають на ринках, де контроль значно менший".
За даними продовольчої та сільськогосподарської організації ООН, розвинені країни викидають до 40% продуктів харчування. Їжа, якою можна було б нагодувати голодних, стає джерелом викидів парникових газів, що негативно впливають на клімат. Який вихід із ситуації? Зобов’язати магазини віддавати непроданий товар, у якого закінчується термін придатності, на соціальні потреби. Нещодавно закон про це, вслід за іншими країнами ЄС, ухвалили у Польщі. А яка ситуація з продуктами, термін придатності яких збігає, в Україні? Куди їх дівають? — Поки що мені в жодній торговельній мережі не вдалося отримати дані щодо знищення продуктів, — каже "Експресу" Олексій Дорошенко, голова Асоціації постачальників торговельних мереж.

іСамооборона

Новини

12:00
Подробиці історії та відповіді на ключові питання щодо документів, необхідних для призначення і виплати пенсії.
10:00
Юристи кажуть, що в законодавстві України не існує терміну “колектор”, це юридично неврегульоване поняття, що межує з напіврекетом, напіввимагачами, телефонними хуліганами.
12:00
Щоб з'ясувати це, вирушаю до районних відділень соцзахисту, де нині просто таки кипить робота.
12:35
Деякі прості дії можуть допомогти пришвидшити пошуки доньки чи сина, які не виходять на зв'язок.
12:00
Історія читача газети "Експрес" із Житомира, який вже пів року свариться з газівниками та відстоює свої права.
12:00
Ексклюзивні подробиці про умови утримання у тюрмі українського нацгвардійця, засудженого до 24 років позбавлення волі.
11:30
Данія дала дозвіл на будівництво магістрального газопроводу. Та у найближчі два роки Росія все одно не зможе обійтися без транзиту газу українською територією, кажуть експерти.
11:30
Україну зобов'язали виплатити компенсацію колишній очільниці Слов'янська, яка з хлібом-сіллю вітала терористів. І не тільки їй.
14:00
Аналізуємо ухвалений парламентом законопроект: які зміни він передбачає, які недоліки у документі зауважують експерти та які наслідки передбачуваних новацій для споживачів?
11:30
НБУ дозволив населенню купувати валюту та дорогоцінні метали без документів та інших обмежень. Щоправда, не все так однозначно.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.