За кеди — одиниця, за зачіску — двійка! Розповідаємо, коли вчитель справді може поставити учневі найнижчий бал

7 Жовтень, 2019 - 08:47
Критерії оцінювання учнів - чітко описані в наказі МОН.
“Я забула кеди на урок фізкультури, і вчителька поставила мені одиницююю”, — телефонує донька і заходиться слізьми. Заспокоюю її як можу. І думаю: “Хіба можна ставити одиницю за забудькуватість?” — Критерії оцінювання учнів — чітко описані в наказі МОН No329 від 13 квітня 2011 року, чинному на сьогодні, — каже "Експресу" Надія Сікан, голова Всеукраїнської асоціації батьківської громадськості. — Йдеться про 12-бальну систему оцінювання, у рамках якої виокремлено чотири рівні знань — початковий, середній, достатній та високий. 1, 2, 3 бали відповідають початковому рівню, і ставлять їх тоді, коли відповідь учня чи учениці фрагментарна, неповна, характеризується суто початковими уявленнями про предмет вивчення.

іСамооборона

Новини

12:00
Подробиці історії та відповіді на ключові питання щодо документів, необхідних для призначення і виплати пенсії.
10:00
Юристи кажуть, що в законодавстві України не існує терміну “колектор”, це юридично неврегульоване поняття, що межує з напіврекетом, напіввимагачами, телефонними хуліганами.
12:00
Щоб з'ясувати це, вирушаю до районних відділень соцзахисту, де нині просто таки кипить робота.
12:35
Деякі прості дії можуть допомогти пришвидшити пошуки доньки чи сина, які не виходять на зв'язок.
12:00
Історія читача газети "Експрес" із Житомира, який вже пів року свариться з газівниками та відстоює свої права.
12:00
Ексклюзивні подробиці про умови утримання у тюрмі українського нацгвардійця, засудженого до 24 років позбавлення волі.
11:30
Данія дала дозвіл на будівництво магістрального газопроводу. Та у найближчі два роки Росія все одно не зможе обійтися без транзиту газу українською територією, кажуть експерти.
11:30
Україну зобов'язали виплатити компенсацію колишній очільниці Слов'янська, яка з хлібом-сіллю вітала терористів. І не тільки їй.
14:00
Аналізуємо ухвалений парламентом законопроект: які зміни він передбачає, які недоліки у документі зауважують експерти та які наслідки передбачуваних новацій для споживачів?
11:30
НБУ дозволив населенню купувати валюту та дорогоцінні метали без документів та інших обмежень. Щоправда, не все так однозначно.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.