Люди, яких звинувачують у нечесному отриманні субсидій, відстоюють свої права у судах

19 Вересень, 2019 - 12:12
Декілька показових прикладів.
Нині в судах розглядають багато справ про стягнення надміру виплачених сум субсидій — зокрема, через приховані або свідомо подані неправдиві дані про доходи та майновий стан. Однак трапляється, що люди, переконані, що нічого не приховували, і борються за справедливість. До прикладу Кременецький районний суд Тернопільської області ухвалив рішення на користь одержувача субсидії. Управління праці та соціального захисту населення Кременецької міськради позивалося про стягнення із мешканки зайво виплаченої субсидії у розмірі 7 тисяч 275 гривень. Мовляв, заявниця подала восени документи, не вказавши кошти за зданий в оренду земельний пай.

іСамооборона

Новини

12:00
Подробиці історії та відповіді на ключові питання щодо документів, необхідних для призначення і виплати пенсії.
10:00
Юристи кажуть, що в законодавстві України не існує терміну “колектор”, це юридично неврегульоване поняття, що межує з напіврекетом, напіввимагачами, телефонними хуліганами.
12:00
Щоб з'ясувати це, вирушаю до районних відділень соцзахисту, де нині просто таки кипить робота.
12:35
Деякі прості дії можуть допомогти пришвидшити пошуки доньки чи сина, які не виходять на зв'язок.
12:00
Історія читача газети "Експрес" із Житомира, який вже пів року свариться з газівниками та відстоює свої права.
12:00
Ексклюзивні подробиці про умови утримання у тюрмі українського нацгвардійця, засудженого до 24 років позбавлення волі.
11:30
Данія дала дозвіл на будівництво магістрального газопроводу. Та у найближчі два роки Росія все одно не зможе обійтися без транзиту газу українською територією, кажуть експерти.
11:30
Україну зобов'язали виплатити компенсацію колишній очільниці Слов'янська, яка з хлібом-сіллю вітала терористів. І не тільки їй.
14:00
Аналізуємо ухвалений парламентом законопроект: які зміни він передбачає, які недоліки у документі зауважують експерти та які наслідки передбачуваних новацій для споживачів?
11:30
НБУ дозволив населенню купувати валюту та дорогоцінні метали без документів та інших обмежень. Щоправда, не все так однозначно.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.