Стипендія там: скільки отримують студенти в різних країнах світу?

11 Вересень, 2019 - 12:30
Наприклад, в Литві майже не передбачено доплати за успішне навчання, а от у Польщі студенти можуть отримувати одразу кілька стипендій.
Новий навчальний рік у вишах розбурхав давню дискусію: чи достатній розмір стипендії в українських студентів-бюджетників? Мовляв, на ці гроші — не виживеш! Опоненти ж кажуть, що в інших країнах світу спудеї взагалі нічого не отримують. Ми розпитали в українців, які навчаються за кордоном, як зі стипендіями в їхніх вишах. Студенти у Польщі можуть отримувати відразу кілька стипендій. Наприклад, іноземці за успіхи у навчанні чи спорті мають “бонус” навіть у приватних університетах. У власника картки поляка є право також на соціальну стипендію.

іСамооборона

Новини

12:00
Подробиці історії та відповіді на ключові питання щодо документів, необхідних для призначення і виплати пенсії.
10:00
Юристи кажуть, що в законодавстві України не існує терміну “колектор”, це юридично неврегульоване поняття, що межує з напіврекетом, напіввимагачами, телефонними хуліганами.
12:00
Щоб з'ясувати це, вирушаю до районних відділень соцзахисту, де нині просто таки кипить робота.
12:35
Деякі прості дії можуть допомогти пришвидшити пошуки доньки чи сина, які не виходять на зв'язок.
12:00
Ексклюзивні подробиці про умови утримання у тюрмі українського нацгвардійця, засудженого до 24 років позбавлення волі.
12:00
Історія читача газети "Експрес" із Житомира, який вже пів року свариться з газівниками та відстоює свої права.
11:30
Україну зобов'язали виплатити компенсацію колишній очільниці Слов'янська, яка з хлібом-сіллю вітала терористів. І не тільки їй.
11:30
Данія дала дозвіл на будівництво магістрального газопроводу. Та у найближчі два роки Росія все одно не зможе обійтися без транзиту газу українською територією, кажуть експерти.
14:00
Аналізуємо ухвалений парламентом законопроект: які зміни він передбачає, які недоліки у документі зауважують експерти та які наслідки передбачуваних новацій для споживачів?
11:30
НБУ дозволив населенню купувати валюту та дорогоцінні метали без документів та інших обмежень. Щоправда, не все так однозначно.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.