666-та хвилина п’ятниці 13-го. Священник та психологиня пояснюють, чому не варто боятися чисел

10 Вересень, 2019 - 16:55
“Ми кажемо, що боїмось онкохвороби, але ж нас не лякають букви “р”, “а” та “к”.
Невдовзі на календарі буде п’ятниця 13-те. Цього дня я мала зустрітись із подругою, але вона скасувала нашу зустріч, мовляв, у такий день краще взагалі з дому не виходити. Люди часто бояться числа 13, і не лише його. Наприклад, знайомий аж скрикнув, коли у чеку до оплати побачив 6,66 — бо ж, на його думку, така комбінація цифр може бути поганим знаком! Але хіба справді ці числа притягують негативне? Чому ми їх боїмося? Про це питаємо в протоієрея Михайла Сивака, проректора Православної богословської академії ПЦУ, та Катерини Романишиної, психологині-консультантки, членкині Асоціації психологів України. — Що про число 666 каже нам Святе Писання? о.

іСамооборона

Новини

12:00
Подробиці історії та відповіді на ключові питання щодо документів, необхідних для призначення і виплати пенсії.
10:00
Юристи кажуть, що в законодавстві України не існує терміну “колектор”, це юридично неврегульоване поняття, що межує з напіврекетом, напіввимагачами, телефонними хуліганами.
12:00
Щоб з'ясувати це, вирушаю до районних відділень соцзахисту, де нині просто таки кипить робота.
12:35
Деякі прості дії можуть допомогти пришвидшити пошуки доньки чи сина, які не виходять на зв'язок.
12:00
Ексклюзивні подробиці про умови утримання у тюрмі українського нацгвардійця, засудженого до 24 років позбавлення волі.
12:00
Історія читача газети "Експрес" із Житомира, який вже пів року свариться з газівниками та відстоює свої права.
11:30
Україну зобов'язали виплатити компенсацію колишній очільниці Слов'янська, яка з хлібом-сіллю вітала терористів. І не тільки їй.
11:30
Данія дала дозвіл на будівництво магістрального газопроводу. Та у найближчі два роки Росія все одно не зможе обійтися без транзиту газу українською територією, кажуть експерти.
14:00
Аналізуємо ухвалений парламентом законопроект: які зміни він передбачає, які недоліки у документі зауважують експерти та які наслідки передбачуваних новацій для споживачів?
11:30
НБУ дозволив населенню купувати валюту та дорогоцінні метали без документів та інших обмежень. Щоправда, не все так однозначно.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.