Як освітній омбудсмен планує боротись із несправедливістю в школах та вишах?

9 Вересень, 2019 - 11:23
"Багато проблем постає через те, що грошей не вистачає або їх витрачають неправильно".
Служба освітнього омбудсмена, що створюється в Україні, має захищати права учасників освітнього процесу — педагогів, студентів, учнів та їхніх батьків. Як вона працюватиме? Про це розповідає Сергій Горбачов, ексдиректор київської школи №148, учасник робочих груп при Міністерстві освіти. Саме він став переможцем конкурсу на посаду освітнього омбудсмена, де загалом було 27 кандидатур. — Які повноваження омбудсмена? — Я маю право безперешкодного доступу до будь-яких закладів освіти та одержання інформації, що потрібна для з’ясування обставин звернень. Маю право надавати рекомендації органам управління освіти, керівникам шкіл і вимагати відповіді, як на них реагують.

іСамооборона

Новини

12:00
Подробиці історії та відповіді на ключові питання щодо документів, необхідних для призначення і виплати пенсії.
10:00
Юристи кажуть, що в законодавстві України не існує терміну “колектор”, це юридично неврегульоване поняття, що межує з напіврекетом, напіввимагачами, телефонними хуліганами.
12:00
Щоб з'ясувати це, вирушаю до районних відділень соцзахисту, де нині просто таки кипить робота.
12:35
Деякі прості дії можуть допомогти пришвидшити пошуки доньки чи сина, які не виходять на зв'язок.
12:00
Ексклюзивні подробиці про умови утримання у тюрмі українського нацгвардійця, засудженого до 24 років позбавлення волі.
12:00
Історія читача газети "Експрес" із Житомира, який вже пів року свариться з газівниками та відстоює свої права.
11:30
Україну зобов'язали виплатити компенсацію колишній очільниці Слов'янська, яка з хлібом-сіллю вітала терористів. І не тільки їй.
11:30
Данія дала дозвіл на будівництво магістрального газопроводу. Та у найближчі два роки Росія все одно не зможе обійтися без транзиту газу українською територією, кажуть експерти.
14:00
Аналізуємо ухвалений парламентом законопроект: які зміни він передбачає, які недоліки у документі зауважують експерти та які наслідки передбачуваних новацій для споживачів?
11:30
НБУ дозволив населенню купувати валюту та дорогоцінні метали без документів та інших обмежень. Щоправда, не все так однозначно.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.