Коли твій сусід хабарник, і тобі це вигідно. До чого може призвести втілення нової ідеї Зе-команди?

29 Серпень, 2019 - 17:55
Дискутуємо про плюси і мінуси такої практики.
Нещодавно заступник керівника Офісу президента Руслан Рябошапка заявив, що команда Зеленського створить законопроект, який передбачатиме матеріальну винагороду викривачам корупції у розмірі 10% суми завданих збитків державі або суми хабара. Окрім того, викривач отримає захист від держави. Про плюси та мінуси впровадження такого законопроекту розмовляємо з Іриною Бекешкіною, соціологинею, директоркою фонду “Демократичні ініціативи” імені Ілька Кучеріва; Владиславом Дзівідзінським, політичним експертом; Оксаною Нестеренко, керівницею Міждисциплінарного науково-освітнього центру протидії корупції в Україні; Олександром Майбородою, заступником директора Інституту політичних та етнонаціональних досліджень імені І. Ф. Кураса НАНУ.

іСамооборона

Новини

12:00
Подробиці історії та відповіді на ключові питання щодо документів, необхідних для призначення і виплати пенсії.
10:00
Юристи кажуть, що в законодавстві України не існує терміну “колектор”, це юридично неврегульоване поняття, що межує з напіврекетом, напіввимагачами, телефонними хуліганами.
12:00
Щоб з'ясувати це, вирушаю до районних відділень соцзахисту, де нині просто таки кипить робота.
12:35
Деякі прості дії можуть допомогти пришвидшити пошуки доньки чи сина, які не виходять на зв'язок.
12:00
Історія читача газети "Експрес" із Житомира, який вже пів року свариться з газівниками та відстоює свої права.
12:00
Ексклюзивні подробиці про умови утримання у тюрмі українського нацгвардійця, засудженого до 24 років позбавлення волі.
11:30
Данія дала дозвіл на будівництво магістрального газопроводу. Та у найближчі два роки Росія все одно не зможе обійтися без транзиту газу українською територією, кажуть експерти.
11:30
Україну зобов'язали виплатити компенсацію колишній очільниці Слов'янська, яка з хлібом-сіллю вітала терористів. І не тільки їй.
14:00
Аналізуємо ухвалений парламентом законопроект: які зміни він передбачає, які недоліки у документі зауважують експерти та які наслідки передбачуваних новацій для споживачів?
11:30
НБУ дозволив населенню купувати валюту та дорогоцінні метали без документів та інших обмежень. Щоправда, не все так однозначно.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.