Від мрії — до реальності. Як люди втілюють власні проекти за кошти з громадського бюджету

28 Серпень, 2019 - 13:28
Сільський кінотеатр, комп'ютерний клас для людей з інвалідністю і човни-дракони - скажете, це лише мрії? Але - вже здійснені.
Завдяки впровадженню нової практики: тепер частину грошей з місцевого бюджету витрачають на фінансування проектів жителів. Для того щоб втілення ідеї профінансували з громадського бюджету, слід детально розписати проект (його мету, спосіб реалізації, витрати) та зібрати підписи на підтримку. Далі його має проаналізувати спеціальна комісія від міськради. Фінальний етап — загальноміське голосування, на якому жителі вибирають найкращі проекти. Своїм досвідом діляться Дмитро Мороз із Житомира, Людмила Шукрута з Кропивницького і Світлана Клименко з маленького села Федорівка на Харківщині.

іСамооборона

Новини

12:00
Подробиці історії та відповіді на ключові питання щодо документів, необхідних для призначення і виплати пенсії.
10:00
Юристи кажуть, що в законодавстві України не існує терміну “колектор”, це юридично неврегульоване поняття, що межує з напіврекетом, напіввимагачами, телефонними хуліганами.
12:00
Щоб з'ясувати це, вирушаю до районних відділень соцзахисту, де нині просто таки кипить робота.
12:35
Деякі прості дії можуть допомогти пришвидшити пошуки доньки чи сина, які не виходять на зв'язок.
12:00
Історія читача газети "Експрес" із Житомира, який вже пів року свариться з газівниками та відстоює свої права.
12:00
Ексклюзивні подробиці про умови утримання у тюрмі українського нацгвардійця, засудженого до 24 років позбавлення волі.
11:30
Данія дала дозвіл на будівництво магістрального газопроводу. Та у найближчі два роки Росія все одно не зможе обійтися без транзиту газу українською територією, кажуть експерти.
11:30
Україну зобов'язали виплатити компенсацію колишній очільниці Слов'янська, яка з хлібом-сіллю вітала терористів. І не тільки їй.
14:00
Аналізуємо ухвалений парламентом законопроект: які зміни він передбачає, які недоліки у документі зауважують експерти та які наслідки передбачуваних новацій для споживачів?
11:30
НБУ дозволив населенню купувати валюту та дорогоцінні метали без документів та інших обмежень. Щоправда, не все так однозначно.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.