Що зміниться в школі з 1 вересня? Усі новації — в одному тексті

27 Серпень, 2019 - 11:10
Разом з експертами обговорюємо обов'язковість вакцинації, світловідбивні жилети, запрошених вчителів та інші шкільні новини.
Детально про них нам розповідають Вадим Карандій, заступник міністра освіти та науки України, Олена Бондаренко, співорганізаторка громадської організації “Батьки SOS”, Зоряна Довганик, начальниця управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міськради, та Віктор Громовий, освітній експерт. ПАНЕ ВЧИТЕЛЮ, ЗАПРОШУЄМО Нагадаємо, 14 червня 2019 року набуло чинності Положення про інституційну форму здобуття загальної середньої освіти. Тепер школа може залучати до навчального процесу партнерів, які на основі договору надаватимуть дітям освітні послуги. “Уже з першого вересня батьки можуть написати заяву на ім’я директора школи про необхідність залучення до викладання фахівця з іншого закладу, — коментує Зоряна Довганик. — Така пропозиція може діяти навіть лише для однієї дитини.

іСамооборона

Новини

12:00
Подробиці історії та відповіді на ключові питання щодо документів, необхідних для призначення і виплати пенсії.
10:00
Юристи кажуть, що в законодавстві України не існує терміну “колектор”, це юридично неврегульоване поняття, що межує з напіврекетом, напіввимагачами, телефонними хуліганами.
12:00
Щоб з'ясувати це, вирушаю до районних відділень соцзахисту, де нині просто таки кипить робота.
12:35
Деякі прості дії можуть допомогти пришвидшити пошуки доньки чи сина, які не виходять на зв'язок.
12:00
Ексклюзивні подробиці про умови утримання у тюрмі українського нацгвардійця, засудженого до 24 років позбавлення волі.
12:00
Історія читача газети "Експрес" із Житомира, який вже пів року свариться з газівниками та відстоює свої права.
11:30
Україну зобов'язали виплатити компенсацію колишній очільниці Слов'янська, яка з хлібом-сіллю вітала терористів. І не тільки їй.
11:30
Данія дала дозвіл на будівництво магістрального газопроводу. Та у найближчі два роки Росія все одно не зможе обійтися без транзиту газу українською територією, кажуть експерти.
14:00
Аналізуємо ухвалений парламентом законопроект: які зміни він передбачає, які недоліки у документі зауважують експерти та які наслідки передбачуваних новацій для споживачів?
11:30
НБУ дозволив населенню купувати валюту та дорогоцінні метали без документів та інших обмежень. Щоправда, не все так однозначно.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.