Вчитель на запрошення та домашнє навчання. Про дві цьогорічні зміни у шкільній освіті

22 Серпень, 2019 - 14:00
Тепер батьки можуть написати заяву на ім'я директора школи про необхідність залучення до викладання фахівця з іншого закладу.
Нагадаємо, 14 червня 2019 року набуло чинності Положення про інституційну форму здобуття загальної середньої освіти. Тепер школа може залучати до навчального процесу партнерів, які на основі договору надаватимуть дітям освітні послуги. “Уже з першого вересня батьки можуть написати заяву на ім’я директора школи про необхідність залучення до викладання фахівця з іншого закладу, — коментує "Експресу" Зоряна Довганик, начальниця управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міськради. — Така пропозиція може діяти навіть лише для однієї дитини. Якщо вона має успіхи в якійсь галузі (спорті чи науці), то для неї індивідуально можна скласти план навчання з певного предмета та залучити до викладання інші організації.

іСамооборона

Новини

12:00
Подробиці історії та відповіді на ключові питання щодо документів, необхідних для призначення і виплати пенсії.
10:00
Юристи кажуть, що в законодавстві України не існує терміну “колектор”, це юридично неврегульоване поняття, що межує з напіврекетом, напіввимагачами, телефонними хуліганами.
12:00
Щоб з'ясувати це, вирушаю до районних відділень соцзахисту, де нині просто таки кипить робота.
12:35
Деякі прості дії можуть допомогти пришвидшити пошуки доньки чи сина, які не виходять на зв'язок.
12:00
Історія читача газети "Експрес" із Житомира, який вже пів року свариться з газівниками та відстоює свої права.
12:00
Ексклюзивні подробиці про умови утримання у тюрмі українського нацгвардійця, засудженого до 24 років позбавлення волі.
11:30
Данія дала дозвіл на будівництво магістрального газопроводу. Та у найближчі два роки Росія все одно не зможе обійтися без транзиту газу українською територією, кажуть експерти.
11:30
Україну зобов'язали виплатити компенсацію колишній очільниці Слов'янська, яка з хлібом-сіллю вітала терористів. І не тільки їй.
14:00
Аналізуємо ухвалений парламентом законопроект: які зміни він передбачає, які недоліки у документі зауважують експерти та які наслідки передбачуваних новацій для споживачів?
11:30
НБУ дозволив населенню купувати валюту та дорогоцінні метали без документів та інших обмежень. Щоправда, не все так однозначно.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.