Споживачів газу просять фотографувати лічильники. Навіщо це?

19 Серпень, 2019 - 12:15
Люди знаходять у поштових скриньках повідомлення з дивним проханням. Розповідаємо, що відбувається.
Згідно з текстом повідомлень, споживачі мали би надіслати фото лічильника через мобільні додатки. Та чи варто це робити? — Загалом споживачі газу зобов’язані щомісяця з 1 по 5 число повідомляти показники своїх лічильників, — розповідає Павло Сербан, технічний директор АТ “Львівгаз”. — Для того, щоб звірити, чи повідомлені покази газових лічильників достовірні, контролери ідуть до споживачів. Передбачено також фотофіксацію всіх приладів обліку, якщо споживач газу не повідомляв пів року та більше показники лічильника. Якщо ж контролер не може сфотографувати прилад обліку, бо, до прикладу, господарів помешкання не було вдома, він залишає для споживача повідомлення.

іСамооборона

Новини

12:00
Подробиці історії та відповіді на ключові питання щодо документів, необхідних для призначення і виплати пенсії.
10:00
Юристи кажуть, що в законодавстві України не існує терміну “колектор”, це юридично неврегульоване поняття, що межує з напіврекетом, напіввимагачами, телефонними хуліганами.
12:00
Щоб з'ясувати це, вирушаю до районних відділень соцзахисту, де нині просто таки кипить робота.
12:35
Деякі прості дії можуть допомогти пришвидшити пошуки доньки чи сина, які не виходять на зв'язок.
12:00
Ексклюзивні подробиці про умови утримання у тюрмі українського нацгвардійця, засудженого до 24 років позбавлення волі.
12:00
Історія читача газети "Експрес" із Житомира, який вже пів року свариться з газівниками та відстоює свої права.
11:30
Україну зобов'язали виплатити компенсацію колишній очільниці Слов'янська, яка з хлібом-сіллю вітала терористів. І не тільки їй.
11:30
Данія дала дозвіл на будівництво магістрального газопроводу. Та у найближчі два роки Росія все одно не зможе обійтися без транзиту газу українською територією, кажуть експерти.
14:00
Аналізуємо ухвалений парламентом законопроект: які зміни він передбачає, які недоліки у документі зауважують експерти та які наслідки передбачуваних новацій для споживачів?
11:30
НБУ дозволив населенню купувати валюту та дорогоцінні метали без документів та інших обмежень. Щоправда, не все так однозначно.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.