Робота в Чехії: є зміни

18 Серпень, 2019 - 10:15
Згідно з оцінками чеського міністерства праці, українці становлять 20% іноземної робочої сили у країні та є другою за кількістю національною меншиною після словаків.
Що тепер чекає тих, хто хоче працевлаштуватись у Чехії? Подробиці — у нашому тексті. “Нововведення, зокрема, передбачають, що можливість змінити роботодавця настає через пів року після отримання першої робочої карти, — каже "Експресу" Василь Воскобойников, президент Всеукраїнської асоціації компаній з міжнародного працевлаштування. — Звільнитися раніше можна, якщо роботодавець порушує права працівника. В інших випадках потрібно не пізніше ніж за 30 днів до запланованої зміни місця роботи або позиції подати відповідну заяву у МВС Чехії”. — Наскільки збільшилася кількість українських заробітчан в Чехії останніми роками? У яких галузях вони працюють? — Кількість українців у Чехії збільшується постійно.

іСамооборона

Новини

16:35
18 вересня українській художниці й правозахисниці могло би виповнитися 90 років. Про її світогляд, боротьбу із системою та стосунки з Василем Стусом.
14:25
"Контора працює з дев'ятої ранку, а я приїхала приблизно о восьмій і була вже 18-та".
13:00
"Мене попередили, що може бути відрядження у зону бойових дій. Я до цього готова".
16:38
Я відвідала супермаркети, кіоски, аптеки - що вдалось там знайти за 1 гривню?
17:00
Про гігантських сомів, дрескод для туристів та вплив відомого серіалу на кількість відвідувачів ЧАЕС.
16:00
Розповідаємо, як правильно укласти договір про оренду житла і що потрібно у ньому зазначити.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.