Робота в Чехії: є зміни

18 Серпень, 2019 - 10:15
Згідно з оцінками чеського міністерства праці, українці становлять 20% іноземної робочої сили у країні та є другою за кількістю національною меншиною після словаків.
Що тепер чекає тих, хто хоче працевлаштуватись у Чехії? Подробиці — у нашому тексті. “Нововведення, зокрема, передбачають, що можливість змінити роботодавця настає через пів року після отримання першої робочої карти, — каже "Експресу" Василь Воскобойников, президент Всеукраїнської асоціації компаній з міжнародного працевлаштування. — Звільнитися раніше можна, якщо роботодавець порушує права працівника. В інших випадках потрібно не пізніше ніж за 30 днів до запланованої зміни місця роботи або позиції подати відповідну заяву у МВС Чехії”. — Наскільки збільшилася кількість українських заробітчан в Чехії останніми роками? У яких галузях вони працюють? — Кількість українців у Чехії збільшується постійно.

іСамооборона

Новини

12:00
Подробиці історії та відповіді на ключові питання щодо документів, необхідних для призначення і виплати пенсії.
10:00
Юристи кажуть, що в законодавстві України не існує терміну “колектор”, це юридично неврегульоване поняття, що межує з напіврекетом, напіввимагачами, телефонними хуліганами.
12:00
Щоб з'ясувати це, вирушаю до районних відділень соцзахисту, де нині просто таки кипить робота.
12:35
Деякі прості дії можуть допомогти пришвидшити пошуки доньки чи сина, які не виходять на зв'язок.
12:00
Історія читача газети "Експрес" із Житомира, який вже пів року свариться з газівниками та відстоює свої права.
12:00
Ексклюзивні подробиці про умови утримання у тюрмі українського нацгвардійця, засудженого до 24 років позбавлення волі.
11:30
Данія дала дозвіл на будівництво магістрального газопроводу. Та у найближчі два роки Росія все одно не зможе обійтися без транзиту газу українською територією, кажуть експерти.
11:30
Україну зобов'язали виплатити компенсацію колишній очільниці Слов'янська, яка з хлібом-сіллю вітала терористів. І не тільки їй.
14:00
Аналізуємо ухвалений парламентом законопроект: які зміни він передбачає, які недоліки у документі зауважують експерти та які наслідки передбачуваних новацій для споживачів?
11:30
НБУ дозволив населенню купувати валюту та дорогоцінні метали без документів та інших обмежень. Щоправда, не все так однозначно.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.