У євробляхерів — новий складний період. Що їх чекає з 22 серпня?

17 Серпень, 2019 - 11:00
Скільки разів водій попадеться за порушення правил розмитнення, стільки разів платитиме штраф. І він не звільняє його від обов'язку розмитнити автомобіль на іноземній реєстрації.
В Україні цього місяця набуває чинності закон, що дозволяє штрафувати водіїв та конфісковувати автомобілі на європейській реєстрації. “Під дію цього закону потрапляють всі власники авто з іноземною реєстрацією, які ввезли їх на територію України від 1 січня 2015 до 25 листопада 2018 року, і не розмитнили”, — пояснює Валентин Корнійчук, голова громадської організації “Автоєвросила”. — А громадяни України, котрі перебувають на тимчасовому консульському обліку в інших державах? — Вони можуть користуватися євробляхами без реєстрації протягом 60 днів впродовж року за умови подання до органу доходів і зборів документів на право власності на авто та його реєстрацію на території відповідної країни. — Хто притягуватиме порушників до відповідальності? — Такі обов’язки покладено на органи Національної поліції. Причому правоохоронці мають право зупиняти водіїв для перевірки реєстрації, навіть якщо вони не порушують правил дорожнього руху.

іСамооборона

Новини

16:35
18 вересня українській художниці й правозахисниці могло би виповнитися 90 років. Про її світогляд, боротьбу із системою та стосунки з Василем Стусом.
14:25
"Контора працює з дев'ятої ранку, а я приїхала приблизно о восьмій і була вже 18-та".
13:00
"Мене попередили, що може бути відрядження у зону бойових дій. Я до цього готова".
16:38
Я відвідала супермаркети, кіоски, аптеки - що вдалось там знайти за 1 гривню?
17:00
Про гігантських сомів, дрескод для туристів та вплив відомого серіалу на кількість відвідувачів ЧАЕС.
16:00
Розповідаємо, як правильно укласти договір про оренду житла і що потрібно у ньому зазначити.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.