У євробляхерів — новий складний період. Що їх чекає з 22 серпня?

17 Серпень, 2019 - 11:00
Скільки разів водій попадеться за порушення правил розмитнення, стільки разів платитиме штраф. І він не звільняє його від обов'язку розмитнити автомобіль на іноземній реєстрації.
В Україні цього місяця набуває чинності закон, що дозволяє штрафувати водіїв та конфісковувати автомобілі на європейській реєстрації. “Під дію цього закону потрапляють всі власники авто з іноземною реєстрацією, які ввезли їх на територію України від 1 січня 2015 до 25 листопада 2018 року, і не розмитнили”, — пояснює Валентин Корнійчук, голова громадської організації “Автоєвросила”. — А громадяни України, котрі перебувають на тимчасовому консульському обліку в інших державах? — Вони можуть користуватися євробляхами без реєстрації протягом 60 днів впродовж року за умови подання до органу доходів і зборів документів на право власності на авто та його реєстрацію на території відповідної країни. — Хто притягуватиме порушників до відповідальності? — Такі обов’язки покладено на органи Національної поліції. Причому правоохоронці мають право зупиняти водіїв для перевірки реєстрації, навіть якщо вони не порушують правил дорожнього руху.

іСамооборона

Новини

12:00
Подробиці історії та відповіді на ключові питання щодо документів, необхідних для призначення і виплати пенсії.
10:00
Юристи кажуть, що в законодавстві України не існує терміну “колектор”, це юридично неврегульоване поняття, що межує з напіврекетом, напіввимагачами, телефонними хуліганами.
12:00
Щоб з'ясувати це, вирушаю до районних відділень соцзахисту, де нині просто таки кипить робота.
12:35
Деякі прості дії можуть допомогти пришвидшити пошуки доньки чи сина, які не виходять на зв'язок.
12:00
Ексклюзивні подробиці про умови утримання у тюрмі українського нацгвардійця, засудженого до 24 років позбавлення волі.
12:00
Історія читача газети "Експрес" із Житомира, який вже пів року свариться з газівниками та відстоює свої права.
11:30
Україну зобов'язали виплатити компенсацію колишній очільниці Слов'янська, яка з хлібом-сіллю вітала терористів. І не тільки їй.
11:30
Данія дала дозвіл на будівництво магістрального газопроводу. Та у найближчі два роки Росія все одно не зможе обійтися без транзиту газу українською територією, кажуть експерти.
14:00
Аналізуємо ухвалений парламентом законопроект: які зміни він передбачає, які недоліки у документі зауважують експерти та які наслідки передбачуваних новацій для споживачів?
11:30
НБУ дозволив населенню купувати валюту та дорогоцінні метали без документів та інших обмежень. Щоправда, не все так однозначно.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.