Нам не вистачатиме тебе, Сивий. Історія життя добровольця, який пішов воювати у 68 років

15 Серпень, 2019 - 11:05
Він - один із найстарших бійців-добровольців. Був на трьох революціях, у полоні в сепаратистів, лякав чиновників гранатою. Днями його життя обірвалось.
Країна попрощалася з Владиславом Бунецьким, одним із найстарших бійців-добровольців. У 68 років він пішов захищати Батьківщину. А після демобілізації Сивий жив у Стрию, в батьківській оселі. “Стіни цієї хати просочені любов’ю до України, — відчиняє двері Ольга Бунецька, вдова воїна. — Тут відбувалися таємні зустрічі учасників УПА, не раз гостював Олекса Гасин, начальник головного штабу УПА”.

іСамооборона

Новини

12:00
Подробиці історії та відповіді на ключові питання щодо документів, необхідних для призначення і виплати пенсії.
10:00
Юристи кажуть, що в законодавстві України не існує терміну “колектор”, це юридично неврегульоване поняття, що межує з напіврекетом, напіввимагачами, телефонними хуліганами.
12:00
Щоб з'ясувати це, вирушаю до районних відділень соцзахисту, де нині просто таки кипить робота.
12:35
Деякі прості дії можуть допомогти пришвидшити пошуки доньки чи сина, які не виходять на зв'язок.
12:00
Ексклюзивні подробиці про умови утримання у тюрмі українського нацгвардійця, засудженого до 24 років позбавлення волі.
12:00
Історія читача газети "Експрес" із Житомира, який вже пів року свариться з газівниками та відстоює свої права.
11:30
Україну зобов'язали виплатити компенсацію колишній очільниці Слов'янська, яка з хлібом-сіллю вітала терористів. І не тільки їй.
11:30
Данія дала дозвіл на будівництво магістрального газопроводу. Та у найближчі два роки Росія все одно не зможе обійтися без транзиту газу українською територією, кажуть експерти.
14:00
Аналізуємо ухвалений парламентом законопроект: які зміни він передбачає, які недоліки у документі зауважують експерти та які наслідки передбачуваних новацій для споживачів?
11:30
НБУ дозволив населенню купувати валюту та дорогоцінні метали без документів та інших обмежень. Щоправда, не все так однозначно.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.