Які новації передбачає новий закон про маркування продуктів?

7 Серпень, 2019 - 10:05
"Виробник обов'язково має надати споживачеві інформацію, чи піддавали харчовий продукт заморожуванню, розморожуванню, дії іонізуючого випромінювання".
В серпні набуває чинності закон “Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів”, який парламент ухвалив ще наприкінці минулого року. Тепер, до прикладу, зміна терміну придатності продукту на упакуванні обернеться для продавця чималим штрафом. Про деталі розповідає Олена Сидоренко, професорка кафедри товарознавства, управління безпекою та якістю Київського національного торговельноекономічного університету, і Владислава Миронова, голова ГО “Громадський контроль захисту прав споживачів”. — Багато споживачів обирають харчовий продукт, аналізуючи саме маркування. Які позитивні нововведення прописані в законі? О.

іСамооборона

Новини

12:00
Подробиці історії та відповіді на ключові питання щодо документів, необхідних для призначення і виплати пенсії.
10:00
Юристи кажуть, що в законодавстві України не існує терміну “колектор”, це юридично неврегульоване поняття, що межує з напіврекетом, напіввимагачами, телефонними хуліганами.
12:00
Щоб з'ясувати це, вирушаю до районних відділень соцзахисту, де нині просто таки кипить робота.
12:35
Деякі прості дії можуть допомогти пришвидшити пошуки доньки чи сина, які не виходять на зв'язок.
12:00
Ексклюзивні подробиці про умови утримання у тюрмі українського нацгвардійця, засудженого до 24 років позбавлення волі.
12:00
Історія читача газети "Експрес" із Житомира, який вже пів року свариться з газівниками та відстоює свої права.
11:30
Україну зобов'язали виплатити компенсацію колишній очільниці Слов'янська, яка з хлібом-сіллю вітала терористів. І не тільки їй.
11:30
Данія дала дозвіл на будівництво магістрального газопроводу. Та у найближчі два роки Росія все одно не зможе обійтися без транзиту газу українською територією, кажуть експерти.
14:00
Аналізуємо ухвалений парламентом законопроект: які зміни він передбачає, які недоліки у документі зауважують експерти та які наслідки передбачуваних новацій для споживачів?
11:30
НБУ дозволив населенню купувати валюту та дорогоцінні метали без документів та інших обмежень. Щоправда, не все так однозначно.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.