Роботодавець має право відмовити у працевлаштуванні через вік. Що робити у такому разі?

6 Серпень, 2019 - 16:22
Такий термін, як “ейджизм”, у законодавстві України не застосовується.
Більш як дві сотні осіб, які прагнули працювати в Google, але їх туди не взяли, звернулися до суду — вони вважали, що їм відмовили через вікові обмеження. Суд задовольнив їхні позови, відтак корпорація має виплатити кожному з 227 фахівців 35 тисяч доларів. Так, усе це — через вікові утиски — ейджизм. — Яка ситуація з ейджизмом в Україні? — Почнімо з того, що Трудовий кодекс у нас застарілий, адже був розроблений ще в середині ХХ століття. Такий термін, як “ейджизм”, у законодавстві України не застосовується, — пояснює правозахисниця Лідія Тополевська, керівниця ГО “Центр правових та політичних досліджень “СІМ”, членкиня правління Української Гельсінської спілки з прав людини.

іСамооборона

Новини

12:00
Подробиці історії та відповіді на ключові питання щодо документів, необхідних для призначення і виплати пенсії.
10:00
Юристи кажуть, що в законодавстві України не існує терміну “колектор”, це юридично неврегульоване поняття, що межує з напіврекетом, напіввимагачами, телефонними хуліганами.
12:00
Щоб з'ясувати це, вирушаю до районних відділень соцзахисту, де нині просто таки кипить робота.
12:35
Деякі прості дії можуть допомогти пришвидшити пошуки доньки чи сина, які не виходять на зв'язок.
12:00
Ексклюзивні подробиці про умови утримання у тюрмі українського нацгвардійця, засудженого до 24 років позбавлення волі.
12:00
Історія читача газети "Експрес" із Житомира, який вже пів року свариться з газівниками та відстоює свої права.
11:30
Україну зобов'язали виплатити компенсацію колишній очільниці Слов'янська, яка з хлібом-сіллю вітала терористів. І не тільки їй.
11:30
Данія дала дозвіл на будівництво магістрального газопроводу. Та у найближчі два роки Росія все одно не зможе обійтися без транзиту газу українською територією, кажуть експерти.
14:00
Аналізуємо ухвалений парламентом законопроект: які зміни він передбачає, які недоліки у документі зауважують експерти та які наслідки передбачуваних новацій для споживачів?
11:30
НБУ дозволив населенню купувати валюту та дорогоцінні метали без документів та інших обмежень. Щоправда, не все так однозначно.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.