З'їж сигарету! Типові реакції батьків на те, шо їхня дитина курить, часто дуже помилкові

4 Серпень, 2019 - 18:45
То які методи працюють, а від чого краще відмовитися?
Згідно з результатами глобального опитування дітей, в Україні 15% підлітків від 13 до 15 років курять сигарети й тютюнові суміші, а ще 18,5% — електронні сигарети. Батьки, дізнавшись, що син чи донька курить, часто не знають, як правильно реагувати на це, що робити, аби дитина відмовилась від шкідливої, але часто популярної серед однолітків звички. Ми зібрали поширені приклади реакції дорослих на куріння дітей. А фахівців з психології попросили прокоментувати: чи, на їхній погляд, правильно поводяться батьки в тій чи тій ситуації. “З’ЇЖ СИГАРЕТУ!” “Я побачив у 12-річного сина в кишені сигарети, — розповідає батько підлітка Віктор Ястремський (на прохання співрозмовників прізвища змінено).

іСамооборона

Новини

12:00
Подробиці історії та відповіді на ключові питання щодо документів, необхідних для призначення і виплати пенсії.
10:00
Юристи кажуть, що в законодавстві України не існує терміну “колектор”, це юридично неврегульоване поняття, що межує з напіврекетом, напіввимагачами, телефонними хуліганами.
12:00
Щоб з'ясувати це, вирушаю до районних відділень соцзахисту, де нині просто таки кипить робота.
12:35
Деякі прості дії можуть допомогти пришвидшити пошуки доньки чи сина, які не виходять на зв'язок.
12:00
Ексклюзивні подробиці про умови утримання у тюрмі українського нацгвардійця, засудженого до 24 років позбавлення волі.
12:00
Історія читача газети "Експрес" із Житомира, який вже пів року свариться з газівниками та відстоює свої права.
11:30
Україну зобов'язали виплатити компенсацію колишній очільниці Слов'янська, яка з хлібом-сіллю вітала терористів. І не тільки їй.
11:30
Данія дала дозвіл на будівництво магістрального газопроводу. Та у найближчі два роки Росія все одно не зможе обійтися без транзиту газу українською територією, кажуть експерти.
14:00
Аналізуємо ухвалений парламентом законопроект: які зміни він передбачає, які недоліки у документі зауважують експерти та які наслідки передбачуваних новацій для споживачів?
11:30
НБУ дозволив населенню купувати валюту та дорогоцінні метали без документів та інших обмежень. Щоправда, не все так однозначно.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.