Як перетнути кордон із дітьми без зайвого клопоту?

7 Липня, 2019 - 12:00
Щоб поїхати у відпустку зі своєю дитиною, потрібен дозвіл другого з батьків. Втім є винятки.
Сезон відпусток у розпалі. Українці активно їдуть на відпочинок, зокрема, за межі країни. І не раз потрапляють у халепу через те, що не мають належно оформлених документів для виїзду за кордон дітей. Отож, що варто знати? — Законодавством України передбачено право дитини, якій минуло 16 років, на вільний самостійний виїзд за межі країни, — каже "Експресу" Роман Стахів, прес-офіцер Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України. — Неповнолітні виїжджають за наявностіпаспорта громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичного паспорта, службового паспорта, проїзного документа, що видається дітям у віці до 18 років, або ж вони можуть бути вписані в закордонний паспорт одного з батьків та їдуть у його супроводі.

іСамооборона

Новини

12:00
Подробиці історії та відповіді на ключові питання щодо документів, необхідних для призначення і виплати пенсії.
10:00
Юристи кажуть, що в законодавстві України не існує терміну “колектор”, це юридично неврегульоване поняття, що межує з напіврекетом, напіввимагачами, телефонними хуліганами.
12:00
Щоб з'ясувати це, вирушаю до районних відділень соцзахисту, де нині просто таки кипить робота.
12:35
Деякі прості дії можуть допомогти пришвидшити пошуки доньки чи сина, які не виходять на зв'язок.
12:00
Історія читача газети "Експрес" із Житомира, який вже пів року свариться з газівниками та відстоює свої права.
12:00
Ексклюзивні подробиці про умови утримання у тюрмі українського нацгвардійця, засудженого до 24 років позбавлення волі.
11:30
Данія дала дозвіл на будівництво магістрального газопроводу. Та у найближчі два роки Росія все одно не зможе обійтися без транзиту газу українською територією, кажуть експерти.
11:30
Україну зобов'язали виплатити компенсацію колишній очільниці Слов'янська, яка з хлібом-сіллю вітала терористів. І не тільки їй.
14:00
Аналізуємо ухвалений парламентом законопроект: які зміни він передбачає, які недоліки у документі зауважують експерти та які наслідки передбачуваних новацій для споживачів?
11:30
НБУ дозволив населенню купувати валюту та дорогоцінні метали без документів та інших обмежень. Щоправда, не все так однозначно.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.