Вступ-2019: які обсяги державного замовлення?

6 Липня, 2019 - 16:30
Уряд затвердив кількість бюджетних місць у вишах.
Вступна кампанія стартувала — абітурієнти реєструють електронні кабінети і вже за декілька днів зможуть подавати заяви до вишів. У Кабміні тим часом затвердили кількість бюджетних місць для молодших спеціалістів, бакалаврів та магістрів. Детальніше про здобуття освіти коштом держави питаємо в Олега Шарова, директора Департаменту вищої освіти МОН України. — Які обсяги державного замовлення цьогоріч? — Якщо говорити про всі освітньо-кваліфікаційні рівні, то це понад 182 тисячі місць (161 тисяча — денна форма навчання). Найбільше — на бакалавраті, майже 80 тисяч місць, з яких 72,6 тисячі — стаціонарне навчання.

іСамооборона

Новини

12:00
Подробиці історії та відповіді на ключові питання щодо документів, необхідних для призначення і виплати пенсії.
10:00
Юристи кажуть, що в законодавстві України не існує терміну “колектор”, це юридично неврегульоване поняття, що межує з напіврекетом, напіввимагачами, телефонними хуліганами.
12:00
Щоб з'ясувати це, вирушаю до районних відділень соцзахисту, де нині просто таки кипить робота.
12:35
Деякі прості дії можуть допомогти пришвидшити пошуки доньки чи сина, які не виходять на зв'язок.
12:00
Історія читача газети "Експрес" із Житомира, який вже пів року свариться з газівниками та відстоює свої права.
12:00
Ексклюзивні подробиці про умови утримання у тюрмі українського нацгвардійця, засудженого до 24 років позбавлення волі.
11:30
Данія дала дозвіл на будівництво магістрального газопроводу. Та у найближчі два роки Росія все одно не зможе обійтися без транзиту газу українською територією, кажуть експерти.
11:30
Україну зобов'язали виплатити компенсацію колишній очільниці Слов'янська, яка з хлібом-сіллю вітала терористів. І не тільки їй.
14:00
Аналізуємо ухвалений парламентом законопроект: які зміни він передбачає, які недоліки у документі зауважують експерти та які наслідки передбачуваних новацій для споживачів?
11:30
НБУ дозволив населенню купувати валюту та дорогоцінні метали без документів та інших обмежень. Щоправда, не все так однозначно.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.