Планеті загрожує зникнення комах. Екологи закликають фермерів отямитись

1 Липня, 2019 - 15:53
До яких катастрофічних наслідків може призвести безконтрольне використання пестицидів?
Інцидент із річкою Рось, в яку потрапила тонна інсектицидів, викрив ще одну проблему — надмірне використання в аграрному секторі хімічних засобів боротьби з комахами. Нагадаємо, в селі Збаржівка (Вінницька область) сталася екологічна катастрофа: автомобіль, що перевозив інсектицид “Нурал B”, перекинувся в притоку річки Рось. На території району загинула риба, заборонено купання та випас худоби, відключене водопостачання. Яке значення мають комахи для планети? І що станеться, якщо вони зникнуть? — Без комах не буде сільського господарства, — впевнена ентомологиня Ірина Скирпан. — Так, частина з них — шкідники, що знищують посіви та зменшують урожайність.

іСамооборона

Новини

12:00
Подробиці історії та відповіді на ключові питання щодо документів, необхідних для призначення і виплати пенсії.
10:00
Юристи кажуть, що в законодавстві України не існує терміну “колектор”, це юридично неврегульоване поняття, що межує з напіврекетом, напіввимагачами, телефонними хуліганами.
12:00
Щоб з'ясувати це, вирушаю до районних відділень соцзахисту, де нині просто таки кипить робота.
12:35
Деякі прості дії можуть допомогти пришвидшити пошуки доньки чи сина, які не виходять на зв'язок.
12:00
Ексклюзивні подробиці про умови утримання у тюрмі українського нацгвардійця, засудженого до 24 років позбавлення волі.
12:00
Історія читача газети "Експрес" із Житомира, який вже пів року свариться з газівниками та відстоює свої права.
11:30
Україну зобов'язали виплатити компенсацію колишній очільниці Слов'янська, яка з хлібом-сіллю вітала терористів. І не тільки їй.
11:30
Данія дала дозвіл на будівництво магістрального газопроводу. Та у найближчі два роки Росія все одно не зможе обійтися без транзиту газу українською територією, кажуть експерти.
14:00
Аналізуємо ухвалений парламентом законопроект: які зміни він передбачає, які недоліки у документі зауважують експерти та які наслідки передбачуваних новацій для споживачів?
11:30
НБУ дозволив населенню купувати валюту та дорогоцінні метали без документів та інших обмежень. Щоправда, не все так однозначно.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.