Сала все менше й менше. Чому виробництво цього продукту скорочується?

25 Червень, 2019 - 13:25
"На виробництво одного кілограма сала потрібно витратити мінімум у три рази більше кормів, аніж на один кілограм м'яса".
Напевно, кожен помічав, що хороше сало коштує дорожче, аніж м’ясо, — 120 — 150 гривень за кілограм. За минулий рік його ціна зросла майже на 70%! Основна причина такої тенденції — доброго сала стає дедалі менше, бо поголів’я свиней у господарствах населення, де воно переважно виробляється, катастрофічно скорочується. Експерти попереджають: українці з часом узагалі можуть залишитися без сала. Ця думка прозвучала на XI Міжнародному конгресі “Прибуткове свинарство”. Ситуацію обговорюємо з Олександром Ревнівцевим, національним консультантом Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН, Артуром Лозою, президентом Асоціації свинарів України, та Андрієм Панкратовим, провідним аналітиком сільськогосподарських ринків.

іСамооборона

Новини

12:00
Подробиці історії та відповіді на ключові питання щодо документів, необхідних для призначення і виплати пенсії.
10:00
Юристи кажуть, що в законодавстві України не існує терміну “колектор”, це юридично неврегульоване поняття, що межує з напіврекетом, напіввимагачами, телефонними хуліганами.
12:00
Щоб з'ясувати це, вирушаю до районних відділень соцзахисту, де нині просто таки кипить робота.
12:35
Деякі прості дії можуть допомогти пришвидшити пошуки доньки чи сина, які не виходять на зв'язок.
12:00
Історія читача газети "Експрес" із Житомира, який вже пів року свариться з газівниками та відстоює свої права.
12:00
Ексклюзивні подробиці про умови утримання у тюрмі українського нацгвардійця, засудженого до 24 років позбавлення волі.
11:30
Данія дала дозвіл на будівництво магістрального газопроводу. Та у найближчі два роки Росія все одно не зможе обійтися без транзиту газу українською територією, кажуть експерти.
11:30
Україну зобов'язали виплатити компенсацію колишній очільниці Слов'янська, яка з хлібом-сіллю вітала терористів. І не тільки їй.
14:00
Аналізуємо ухвалений парламентом законопроект: які зміни він передбачає, які недоліки у документі зауважують експерти та які наслідки передбачуваних новацій для споживачів?
11:30
НБУ дозволив населенню купувати валюту та дорогоцінні метали без документів та інших обмежень. Щоправда, не все так однозначно.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.