Алкоголізм — родом із СРСР. Як нам нав’язували шкідливу звичку та у що це переросло

24 Червень, 2019 - 15:10
Одна з основних причин пияцтва в Україні - історична.
Наша країна, за даними ВООЗ, входить до першої десятки найбільш питущих. Кожен українець за рік випиває в середньому 12 літрів спиртного у перерахунку на чистий спирт. Лише вдумайтеся: згідно з офіційною статистикою МОЗ України, розлади психіки та поведінки внаслідок вживання алкогольних напоїв нині діагностують у 463 тисяч 896 осіб! Майже півмільйона алкоголіків! І це лише офіційна статистика. Також наша країна — лідер у європейському регіоні за кількістю людей з порушеннями здоров’я та поведінки, пов’язаними із алкоголем, — таких у нас 4,7%. На кожні 100 тисяч населення майже 14 людей помирає від надмірного вживання спиртного.

іСамооборона

Новини

12:00
Подробиці історії та відповіді на ключові питання щодо документів, необхідних для призначення і виплати пенсії.
10:00
Юристи кажуть, що в законодавстві України не існує терміну “колектор”, це юридично неврегульоване поняття, що межує з напіврекетом, напіввимагачами, телефонними хуліганами.
12:00
Щоб з'ясувати це, вирушаю до районних відділень соцзахисту, де нині просто таки кипить робота.
12:35
Деякі прості дії можуть допомогти пришвидшити пошуки доньки чи сина, які не виходять на зв'язок.
12:00
Історія читача газети "Експрес" із Житомира, який вже пів року свариться з газівниками та відстоює свої права.
12:00
Ексклюзивні подробиці про умови утримання у тюрмі українського нацгвардійця, засудженого до 24 років позбавлення волі.
11:30
Данія дала дозвіл на будівництво магістрального газопроводу. Та у найближчі два роки Росія все одно не зможе обійтися без транзиту газу українською територією, кажуть експерти.
11:30
Україну зобов'язали виплатити компенсацію колишній очільниці Слов'янська, яка з хлібом-сіллю вітала терористів. І не тільки їй.
14:00
Аналізуємо ухвалений парламентом законопроект: які зміни він передбачає, які недоліки у документі зауважують експерти та які наслідки передбачуваних новацій для споживачів?
11:30
НБУ дозволив населенню купувати валюту та дорогоцінні метали без документів та інших обмежень. Щоправда, не все так однозначно.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.