Без репетиторів! Рекордсмени ЗНО розповідають, як їм вдалось набрати 200 балів

20 Червень, 2019 - 09:40
“Дуже люблю українську мову - нею пишу вірші та прозу, хоч навколо мене всі спілкуються російською. У школі на мої 200 балів з української навіть трохи дивно відреагували".
Днями абітурієнти дізналися результати перших тестувань — з української мови та літератури, математики та фізики. 200 балів на ЗНО з мови загалом набрало 17 осіб, математику на максимум склало 98 випускників, фізику — четверо. Як їм це вдалося? Максим Процик, випускник Львівського фізико-математичного ліцею, набрав по 200 балів на ЗНО з фізики та математики! Тестування з української мови та літератури хлопець склав на 192 бали. “Результат мене дуже потішив, — каже Максим. — Сподівався на високий бал з математики.

іСамооборона

Новини

12:00
Подробиці історії та відповіді на ключові питання щодо документів, необхідних для призначення і виплати пенсії.
10:00
Юристи кажуть, що в законодавстві України не існує терміну “колектор”, це юридично неврегульоване поняття, що межує з напіврекетом, напіввимагачами, телефонними хуліганами.
12:00
Щоб з'ясувати це, вирушаю до районних відділень соцзахисту, де нині просто таки кипить робота.
12:35
Деякі прості дії можуть допомогти пришвидшити пошуки доньки чи сина, які не виходять на зв'язок.
12:00
Історія читача газети "Експрес" із Житомира, який вже пів року свариться з газівниками та відстоює свої права.
12:00
Ексклюзивні подробиці про умови утримання у тюрмі українського нацгвардійця, засудженого до 24 років позбавлення волі.
11:30
Данія дала дозвіл на будівництво магістрального газопроводу. Та у найближчі два роки Росія все одно не зможе обійтися без транзиту газу українською територією, кажуть експерти.
11:30
Україну зобов'язали виплатити компенсацію колишній очільниці Слов'янська, яка з хлібом-сіллю вітала терористів. І не тільки їй.
14:00
Аналізуємо ухвалений парламентом законопроект: які зміни він передбачає, які недоліки у документі зауважують експерти та які наслідки передбачуваних новацій для споживачів?
11:30
НБУ дозволив населенню купувати валюту та дорогоцінні метали без документів та інших обмежень. Щоправда, не все так однозначно.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.