Уряд обіцяє знизити вартість газу на 700-800 гривень за тисячу кубометрів. Як і коли це реалізовуватимуть?

14 Червень, 2019 - 09:36
Зазвичай на українській енергетичній біржі ціни на газ нижчі, ніж середня імпортна вартість і вартість для комерційних споживачів.
Ціна палива у червні зросла на 5,2%. Для побутових споживачів газ рахуватимуть по 6299 гривень за тисячу кубометрів (проти 5990 у травні), плюс ПДВ, доплати за транспортування та розподіл (цей тариф у кожному регіоні різний). — Встановлюючи таку вартість, “Нафтогаз” діяв згідно з урядовою постановою, яка передбачає визначення ціни на газ для населення, враховуючи вартість газу для комерційних споживачів за попередній місяць (вона не може перевищувати 7184,8 гривні за тисячу кубометрів), — пояснює в коментарі газеті "Експрес" Роман Іванченко, менеджер з комунікацій департаменту з комунікацій НАК “Нафтогаз України”. — Урядовці заявляють, що ціни на газ знизять­ся приблизно на 700 — 800 гривень за тисячу кубометрів. Як це будуть реалізовувати? — У Кабміні вирішили ще раз змінити процедуру визначення ціни на газ для населення.

іСамооборона

Новини

12:00
Подробиці історії та відповіді на ключові питання щодо документів, необхідних для призначення і виплати пенсії.
10:00
Юристи кажуть, що в законодавстві України не існує терміну “колектор”, це юридично неврегульоване поняття, що межує з напіврекетом, напіввимагачами, телефонними хуліганами.
12:00
Щоб з'ясувати це, вирушаю до районних відділень соцзахисту, де нині просто таки кипить робота.
12:35
Деякі прості дії можуть допомогти пришвидшити пошуки доньки чи сина, які не виходять на зв'язок.
12:00
Історія читача газети "Експрес" із Житомира, який вже пів року свариться з газівниками та відстоює свої права.
12:00
Ексклюзивні подробиці про умови утримання у тюрмі українського нацгвардійця, засудженого до 24 років позбавлення волі.
11:30
Данія дала дозвіл на будівництво магістрального газопроводу. Та у найближчі два роки Росія все одно не зможе обійтися без транзиту газу українською територією, кажуть експерти.
11:30
Україну зобов'язали виплатити компенсацію колишній очільниці Слов'янська, яка з хлібом-сіллю вітала терористів. І не тільки їй.
14:00
Аналізуємо ухвалений парламентом законопроект: які зміни він передбачає, які недоліки у документі зауважують експерти та які наслідки передбачуваних новацій для споживачів?
11:30
НБУ дозволив населенню купувати валюту та дорогоцінні метали без документів та інших обмежень. Щоправда, не все так однозначно.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.