Мільйони на вертоліт Яника. “УЗ” досі вкладає астрономічні суми у скандальний гелікоптер

6 Червень, 2019 - 11:55
Цього місяця підприємство замовило послуги з технічного обслуговування гелікоптера вартістю аж на 2 мільйони 463 тисячі 592 гривні.
Нещодавно філія “Центр сервісного забезпечення” акціонерного товариства “Українська залізниця” прозвітувала на офіційному сайті державних закупівель про те, що підприємство заплатило ТОВ “Авіакомпанія “Промінтерсервіс” 615 тисяч 978 гривень за послуги з підтримання льотної придатності повітряного судна. Угоду уклали без конкурсу, традиційно мотивуючи “відсутністю конкуренції на відповідному ринку”. Крім того, цього місяця підприємство замовило послуги з технічного обслуговування гелікоптера вартістю аж на 2 мільйони 463 тисячі 592 гривні. Як видно з тендерної документації, залізничники платять за передпольотну перевірку двигунів судна, інспекцію, оновлення бази даних GPS, наземне опробування вертольота та інші технічні послуги. Проаналізувавши закупівлі філії “Центр сервісного забезпечення”, бачимо, що витрати залізниці на утримання цього літального апаратика — дуже навіть немаленькі! Для прикладу, минулоріч гелікоптер заправили на 640 тисяч гривень, а за технічне утримання та страховку для членів екіпажу заплатили 7 мільйонів 276 тисяч 533 гривні.

іСамооборона

Новини

16:35
18 вересня українській художниці й правозахисниці могло би виповнитися 90 років. Про її світогляд, боротьбу із системою та стосунки з Василем Стусом.
14:25
"Контора працює з дев'ятої ранку, а я приїхала приблизно о восьмій і була вже 18-та".
13:00
"Мене попередили, що може бути відрядження у зону бойових дій. Я до цього готова".
16:38
Я відвідала супермаркети, кіоски, аптеки - що вдалось там знайти за 1 гривню?
17:00
Про гігантських сомів, дрескод для туристів та вплив відомого серіалу на кількість відвідувачів ЧАЕС.
16:00
Розповідаємо, як правильно укласти договір про оренду житла і що потрібно у ньому зазначити.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.