Мільйони на вертоліт Яника. “УЗ” досі вкладає астрономічні суми у скандальний гелікоптер

6 Червень, 2019 - 11:55
Цього місяця підприємство замовило послуги з технічного обслуговування гелікоптера вартістю аж на 2 мільйони 463 тисячі 592 гривні.
Нещодавно філія “Центр сервісного забезпечення” акціонерного товариства “Українська залізниця” прозвітувала на офіційному сайті державних закупівель про те, що підприємство заплатило ТОВ “Авіакомпанія “Промінтерсервіс” 615 тисяч 978 гривень за послуги з підтримання льотної придатності повітряного судна. Угоду уклали без конкурсу, традиційно мотивуючи “відсутністю конкуренції на відповідному ринку”. Крім того, цього місяця підприємство замовило послуги з технічного обслуговування гелікоптера вартістю аж на 2 мільйони 463 тисячі 592 гривні. Як видно з тендерної документації, залізничники платять за передпольотну перевірку двигунів судна, інспекцію, оновлення бази даних GPS, наземне опробування вертольота та інші технічні послуги. Проаналізувавши закупівлі філії “Центр сервісного забезпечення”, бачимо, що витрати залізниці на утримання цього літального апаратика — дуже навіть немаленькі! Для прикладу, минулоріч гелікоптер заправили на 640 тисяч гривень, а за технічне утримання та страховку для членів екіпажу заплатили 7 мільйонів 276 тисяч 533 гривні.

іСамооборона

Новини

16:59
Фоторепортаж із події, який допоможе краще зрозуміти настрої щодо українців у Польщі.
13:40
"Оцінка товарів здійснюється вручну, вона є суб'єктивною. Усе залежатиме від пильності і чесності митника".
12:35
За ремонт огорожі території Комплексу спеціальних об'єктів "Фортеця" МВС України (м. Київ вул. Вишгородська 85-А) заплатили 1 мільйон 365 тисяч 21 гривню.
17:34
"У людей, які фабрикують справи проти кримчан, немає моральних цінностей", - каже Лутфіє Зудієва.
13:40
Про те, як відреагували соцмережі на рішення Парламентської асамблеї Ради Європи.
13:25
"На виробництво одного кілограма сала потрібно витратити мінімум у три рази більше кормів, аніж на один кілограм м'яса".
17:31
"Зараз я уже повністю прийняла, що мій син – гей. Два роки тому вперше вийшла на прайд із плакатом: "Я пишаюся своїм сином", – каже Анжела Калініна.
15:10
Одна з основних причин пияцтва в Україні - історична.
12:05
Скандал у ПЦУ: архиєрей Православної Церкви України розповідає ексклюзивні подробиці із закулісся Церкви.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.