Аморально ставити суспільство перед вибором: пам’ять про Майдан чи результати слідства, – В'ятрович

24 Травень, 2019 - 11:50
Говоримо з головою Українського інституту національної пам'яті Володимиром В'ятровичем про блокування спорудження архітектурного комплексу на честь Героїв Небесної сотні у Києві.
"Аморально ставити суспільство перед вибором: пам’ять про Майдан чи результати слідства. Суспільство повинне отримати і результати слідства, за що відповідає ГПУ, і пам’ятний меморіал, за який відповідаємо ми разом із Музеєм Революції Гідності", – вважає голова Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович. Нагадаємо, щойно розпочалися підготовчі будівельні роботи в нижній частині вулиці Інститутської, як сюди прийшли молоді люди й розтрощили паркан. Вони називають себе учасниками громадської ініціативи “Зберегти Інститутську”. Переконують, що не проти зведення Меморіалу, але наполягають: розпочинати роботи можна тільки після завершення усіх слідчих дій у справах Майдану.

іСамооборона

Новини

16:59
Фоторепортаж із події, який допоможе краще зрозуміти настрої щодо українців у Польщі.
13:40
"Оцінка товарів здійснюється вручну, вона є суб'єктивною. Усе залежатиме від пильності і чесності митника".
12:35
За ремонт огорожі території Комплексу спеціальних об'єктів "Фортеця" МВС України (м. Київ вул. Вишгородська 85-А) заплатили 1 мільйон 365 тисяч 21 гривню.
17:34
"У людей, які фабрикують справи проти кримчан, немає моральних цінностей", - каже Лутфіє Зудієва.
13:40
Про те, як відреагували соцмережі на рішення Парламентської асамблеї Ради Європи.
13:25
"На виробництво одного кілограма сала потрібно витратити мінімум у три рази більше кормів, аніж на один кілограм м'яса".
17:31
"Зараз я уже повністю прийняла, що мій син – гей. Два роки тому вперше вийшла на прайд із плакатом: "Я пишаюся своїм сином", – каже Анжела Калініна.
15:10
Одна з основних причин пияцтва в Україні - історична.
12:05
Скандал у ПЦУ: архиєрей Православної Церкви України розповідає ексклюзивні подробиці із закулісся Церкви.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.