"Літня" субсидія: кому потрібно повторно подати документи

16 Травень, 2019 - 10:16
Постанова Кабміну No373 передбачає певні зміни в порядку призначення субсидій.
Кому в травні слід звернутися із заявою та декларацією про доходи в управління соціального захисту, щоб призначили “літню” субсидію? "Орендарям житла, внутрішньо переміщеним особам, тим сім’ям, яким субсидію було раніше призначено не на всіх зареєстрованих, а на осіб, які фактично проживають у помешканні, — пояснює в коментарі газеті "Експрес" Вадим Боярський, директор департаменту соцзахисту облдержадміністрації. — А також — домогосподарствам, де є безробітні працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менші від мінімальної зарплати. Ще одна категорія — сім’ї, в яких відбулися зміни в складі протягом останнього року". "Зміни до постанови передбачають, що повторно документи треба подавати і тим сім’ям, де чоловік і дружина зареєстровані за різними адресами. Усім іншим категоріям, окрім перелічених вище, які отримували житлову субсидію включно до 30 квітня, не потрібно звертатися до управлінь соцзахисту — їм допомогу на новий період перепризначать автоматично".

іСамооборона

Новини

10:04
Закулісні подробиці життя одного з ключових гравців нового парламенту.
12:15
Люди знаходять у поштових скриньках повідомлення з дивним проханням. Розповідаємо, що відбувається.
10:14
Легенда українського культурного опору - про діалог з Донбасом, українську зневіру та філософію щастя.
10:15
Згідно з оцінками чеського міністерства праці, українці становлять 20% іноземної робочої сили у країні та є другою за кількістю національною меншиною після словаків.
17:22
У родині Прітцкерів є одне правило: хоч би що ти робив, роби це добре.
12:20
“Експрес” отримав десятки скарг від читачів, яким газзбути відмовляють у перерахунку.
11:00
Скільки разів водій попадеться за порушення правил розмитнення, стільки разів платитиме штраф. І він не звільняє його від обов'язку розмитнити автомобіль на іноземній реєстрації.
16:30
Закулісні подробиці життя одного з ключових гравців нового парламенту - Дмитра Разумкова.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.