У деяких регіонах України дітей уже зараховують у перший клас. Які документи вимагають від батьків?

26 Квітень, 2019 - 14:17
Кінцева дата подання заяв - 31 травня.
У листі МОН, який нещодавно надійшов у загальноосвітні навчальні заклади, пояснюється, що батьки для зарахування дитини до першого класу мають написати відповідну заяву й додати до неї копію свідоцтва про народження, пред’явивши оригінал та медичну довідку 086-1/о або її копію. — Це вичерпний перелік документів, які можуть вимагати у батьків майбутнього першокласника? — Для першочергового зарахування треба підтвердити місце проживання дитини на території обслуговування школи, в яку батьки подають заяву, — розповідає Олена Луньова, менеджерка з адвокації Центру інформації про права людини. — Торік у вересні прийнято Постанову КМУ No684 “Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів”, де вказано перелік документів для першочергового зарахування дитини в школу. — Що це за документи? — Йдеться про паспорт одного з батьків, довідку про реєстрацію місця проживання дитини або одного з її батьків, довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, документ, що засвідчує право власності на відповідне житло чи право користування (за умови реєстрації або нотаріального посвідчення договору найму чи оренди). Крім цього — довідку про проходження служби у військовій частині й акт обстеження умов проживання.

іСамооборона

Новини

16:59
Фоторепортаж із події, який допоможе краще зрозуміти настрої щодо українців у Польщі.
13:40
"Оцінка товарів здійснюється вручну, вона є суб'єктивною. Усе залежатиме від пильності і чесності митника".
12:35
За ремонт огорожі території Комплексу спеціальних об'єктів "Фортеця" МВС України (м. Київ вул. Вишгородська 85-А) заплатили 1 мільйон 365 тисяч 21 гривню.
17:34
"У людей, які фабрикують справи проти кримчан, немає моральних цінностей", - каже Лутфіє Зудієва.
13:40
Про те, як відреагували соцмережі на рішення Парламентської асамблеї Ради Європи.
13:25
"На виробництво одного кілограма сала потрібно витратити мінімум у три рази більше кормів, аніж на один кілограм м'яса".
17:31
"Зараз я уже повністю прийняла, що мій син – гей. Два роки тому вперше вийшла на прайд із плакатом: "Я пишаюся своїм сином", – каже Анжела Калініна.
15:10
Одна з основних причин пияцтва в Україні - історична.
12:05
Скандал у ПЦУ: архиєрей Православної Церкви України розповідає ексклюзивні подробиці із закулісся Церкви.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.