У деяких регіонах України дітей уже зараховують у перший клас. Які документи вимагають від батьків?

26 Квітень, 2019 - 14:17
Кінцева дата подання заяв - 31 травня.
У листі МОН, який нещодавно надійшов у загальноосвітні навчальні заклади, пояснюється, що батьки для зарахування дитини до першого класу мають написати відповідну заяву й додати до неї копію свідоцтва про народження, пред’явивши оригінал та медичну довідку 086-1/о або її копію. — Це вичерпний перелік документів, які можуть вимагати у батьків майбутнього першокласника? — Для першочергового зарахування треба підтвердити місце проживання дитини на території обслуговування школи, в яку батьки подають заяву, — розповідає Олена Луньова, менеджерка з адвокації Центру інформації про права людини. — Торік у вересні прийнято Постанову КМУ No684 “Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів”, де вказано перелік документів для першочергового зарахування дитини в школу. — Що це за документи? — Йдеться про паспорт одного з батьків, довідку про реєстрацію місця проживання дитини або одного з її батьків, довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, документ, що засвідчує право власності на відповідне житло чи право користування (за умови реєстрації або нотаріального посвідчення договору найму чи оренди). Крім цього — довідку про проходження служби у військовій частині й акт обстеження умов проживання.

іСамооборона

Новини

12:00
Подробиці історії та відповіді на ключові питання щодо документів, необхідних для призначення і виплати пенсії.
10:00
Юристи кажуть, що в законодавстві України не існує терміну “колектор”, це юридично неврегульоване поняття, що межує з напіврекетом, напіввимагачами, телефонними хуліганами.
12:00
Щоб з'ясувати це, вирушаю до районних відділень соцзахисту, де нині просто таки кипить робота.
12:35
Деякі прості дії можуть допомогти пришвидшити пошуки доньки чи сина, які не виходять на зв'язок.
12:00
Історія читача газети "Експрес" із Житомира, який вже пів року свариться з газівниками та відстоює свої права.
12:00
Ексклюзивні подробиці про умови утримання у тюрмі українського нацгвардійця, засудженого до 24 років позбавлення волі.
11:30
Данія дала дозвіл на будівництво магістрального газопроводу. Та у найближчі два роки Росія все одно не зможе обійтися без транзиту газу українською територією, кажуть експерти.
11:30
Україну зобов'язали виплатити компенсацію колишній очільниці Слов'янська, яка з хлібом-сіллю вітала терористів. І не тільки їй.
14:00
Аналізуємо ухвалений парламентом законопроект: які зміни він передбачає, які недоліки у документі зауважують експерти та які наслідки передбачуваних новацій для споживачів?
11:30
НБУ дозволив населенню купувати валюту та дорогоцінні метали без документів та інших обмежень. Щоправда, не все так однозначно.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.