У деяких регіонах України дітей уже зараховують у перший клас. Які документи вимагають від батьків?

26 Квітень, 2019 - 14:17
Кінцева дата подання заяв - 31 травня.
У листі МОН, який нещодавно надійшов у загальноосвітні навчальні заклади, пояснюється, що батьки для зарахування дитини до першого класу мають написати відповідну заяву й додати до неї копію свідоцтва про народження, пред’явивши оригінал та медичну довідку 086-1/о або її копію. — Це вичерпний перелік документів, які можуть вимагати у батьків майбутнього першокласника? — Для першочергового зарахування треба підтвердити місце проживання дитини на території обслуговування школи, в яку батьки подають заяву, — розповідає Олена Луньова, менеджерка з адвокації Центру інформації про права людини. — Торік у вересні прийнято Постанову КМУ No684 “Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів”, де вказано перелік документів для першочергового зарахування дитини в школу. — Що це за документи? — Йдеться про паспорт одного з батьків, довідку про реєстрацію місця проживання дитини або одного з її батьків, довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, документ, що засвідчує право власності на відповідне житло чи право користування (за умови реєстрації або нотаріального посвідчення договору найму чи оренди). Крім цього — довідку про проходження служби у військовій частині й акт обстеження умов проживання.

іСамооборона

Новини

10:04
Закулісні подробиці життя одного з ключових гравців нового парламенту.
12:15
Люди знаходять у поштових скриньках повідомлення з дивним проханням. Розповідаємо, що відбувається.
10:14
Легенда українського культурного опору - про діалог з Донбасом, українську зневіру та філософію щастя.
10:15
Згідно з оцінками чеського міністерства праці, українці становлять 20% іноземної робочої сили у країні та є другою за кількістю національною меншиною після словаків.
17:22
У родині Прітцкерів є одне правило: хоч би що ти робив, роби це добре.
12:20
“Експрес” отримав десятки скарг від читачів, яким газзбути відмовляють у перерахунку.
11:00
Скільки разів водій попадеться за порушення правил розмитнення, стільки разів платитиме штраф. І він не звільняє його від обов'язку розмитнити автомобіль на іноземній реєстрації.
16:30
Закулісні подробиці життя одного з ключових гравців нового парламенту - Дмитра Разумкова.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.