"Всі місцеві українці стрижуться в мене". Українка стала найкращим чоловічим перукарем Португалії

21 Квітень, 2019 - 16:30
"Перші три місяці жили в автомобільних фургончиках разом з іншими заробітчанами, збирали ягоди та виноград", - згадує Галина.
Ще 17 років тому Галина Бучин-Дякун була заробітчанкою, яких тисячі, а сьогодні португальські ЗМІ не дають їй проходу, домовляючись з нею про інтерв’ю. “Експресу” теж пощастило почути історію жінки, яка колись і гадки не мала, що стане перукаркою і житиме на краю Європи. — Якщо чесно, то я перемогла завдяки своїй мамі, теж перукарці, — розповідає Галина в інтерв'ю газеті "Експрес". — Вона мені казала, аби я йшла вчитися на перукарку, а я вступила в технічне училище на спеціальність “телерадіоапаратура і техніка”. Початок 90-х, роботи не було.

іСамооборона

Новини

12:00
Подробиці історії та відповіді на ключові питання щодо документів, необхідних для призначення і виплати пенсії.
10:00
Юристи кажуть, що в законодавстві України не існує терміну “колектор”, це юридично неврегульоване поняття, що межує з напіврекетом, напіввимагачами, телефонними хуліганами.
12:00
Щоб з'ясувати це, вирушаю до районних відділень соцзахисту, де нині просто таки кипить робота.
12:35
Деякі прості дії можуть допомогти пришвидшити пошуки доньки чи сина, які не виходять на зв'язок.
12:00
Ексклюзивні подробиці про умови утримання у тюрмі українського нацгвардійця, засудженого до 24 років позбавлення волі.
12:00
Історія читача газети "Експрес" із Житомира, який вже пів року свариться з газівниками та відстоює свої права.
11:30
Україну зобов'язали виплатити компенсацію колишній очільниці Слов'янська, яка з хлібом-сіллю вітала терористів. І не тільки їй.
11:30
Данія дала дозвіл на будівництво магістрального газопроводу. Та у найближчі два роки Росія все одно не зможе обійтися без транзиту газу українською територією, кажуть експерти.
14:00
Аналізуємо ухвалений парламентом законопроект: які зміни він передбачає, які недоліки у документі зауважують експерти та які наслідки передбачуваних новацій для споживачів?
11:30
НБУ дозволив населенню купувати валюту та дорогоцінні метали без документів та інших обмежень. Щоправда, не все так однозначно.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.