Перший в Україні Банк грудного молока зібрав уже 42 літри їжі для немовлят. Найважливіше про роботу установи

19 Квітень, 2019 - 12:44
Передусім грудне молоко потрібне для передчасно народжених. Стан їхнього здоров'я залежить від того, як швидко розпочнеться годування.
За місяць роботи першого в Україні Банку грудного молока, що у перинатальному центрі Києва, його отримали 27 дітей. Життєво необхідним для немовлят продуктом поділилися семеро жінок. “Як свідчать дослідження, найкращим для харчування дітей після материнського молока є донорське, — каже Олена Барановська, заступниця головного лікаря з дитинства та пологової допомоги Перинатального центру Києва. — Воно краще засвоюється, аніж молочні суміші, дає менше алергічних проявів. А також, завдяки сучасним методам пастеризації та заморожуванню, безпечне і зберігає більше корисних властивостей.

іСамооборона

Новини

12:00
Подробиці історії та відповіді на ключові питання щодо документів, необхідних для призначення і виплати пенсії.
10:00
Юристи кажуть, що в законодавстві України не існує терміну “колектор”, це юридично неврегульоване поняття, що межує з напіврекетом, напіввимагачами, телефонними хуліганами.
12:00
Щоб з'ясувати це, вирушаю до районних відділень соцзахисту, де нині просто таки кипить робота.
12:35
Деякі прості дії можуть допомогти пришвидшити пошуки доньки чи сина, які не виходять на зв'язок.
12:00
Історія читача газети "Експрес" із Житомира, який вже пів року свариться з газівниками та відстоює свої права.
12:00
Ексклюзивні подробиці про умови утримання у тюрмі українського нацгвардійця, засудженого до 24 років позбавлення волі.
11:30
Данія дала дозвіл на будівництво магістрального газопроводу. Та у найближчі два роки Росія все одно не зможе обійтися без транзиту газу українською територією, кажуть експерти.
11:30
Україну зобов'язали виплатити компенсацію колишній очільниці Слов'янська, яка з хлібом-сіллю вітала терористів. І не тільки їй.
14:00
Аналізуємо ухвалений парламентом законопроект: які зміни він передбачає, які недоліки у документі зауважують експерти та які наслідки передбачуваних новацій для споживачів?
11:30
НБУ дозволив населенню купувати валюту та дорогоцінні метали без документів та інших обмежень. Щоправда, не все так однозначно.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.