ОСББ виплатить компенсацію жінці, яку від'єднали від світла та води через начебто заборгованість. Постанова Верховного суду

16 Квітень, 2019 - 10:50
Навіть якби борг насправді був, ОСББ діяло усупереч положенням Правил користування електричною енергією, пояснюють юристи.
Мешканка одного з гуртожитків, балансоутримувачем якого є ОСББ (об’єднання співвласників багатоквартирного будинку), звернулась до суду із позовом про зобов’язання відповідача під’єднати її кімнату до електромережі та поновити водопостачання, що було припинене начебто за заборгованість. Також вони вимагала моральну компенсацію — 100 тисяч гривень. Рішенням суду першої інстанції вимоги позивачки частково було задоволено, проте апеляційний суд його скасував. Однак Верховний Суд, переглядаючи справу, все-таки став на бік позивачки. — Що стало приводом для цього судового позову? — Позивачка з неповнолітнім сином проживає в колишньому гуртожитку, де більшість мешканців об’єдналися в ОСББ, — пояснює "Експресу" деталі цієї справи Артем Кірюшин, юрист.

іСамооборона

Новини

15:41
Одне з нововведень: п'яних водіїв притягуватимуть не до адміністративної, а до кримінальної відповідальності.
11:14
Психологічне насильство - найбільш поширений вид насильства. Як правило, воно передує фізичному чи сексуальному.
17:03
Багато людей використовує державну допомогу не для оплати комунальних послуг, а на власні потреби. Чому так і що буде далі?
15:47
"Він знайшов ключик до сердець цієї частини нашої країни, яку ми безмежно любимо", - пишуть одні. "Демократія збанкрутувала", - зазначають інші.
11:45
Мешканцю будинку сплатити 2000 гривень моральної шкоди.
08:15
У понеділок наші предки очищали хату водою, а в четвер пекли паски.
18:10
Аби посіяти овоч на 10 сотих землі, треба вкласти щонайменше 800 гривень, розповідає фермерка.
16:30
"Перші три місяці жили в автомобільних фургончиках разом з іншими заробітчанами, збирали ягоди та виноград", - згадує Галина.
14:38
На полицях - порожньо. У морозильних камерах - нуль кілограмів м'яса! Все розкупили. Поляки кажуть, що українці.
15:03
Вправний господар стриже одну тварину машинкою 10 хвилин, ножицями - 15-20.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.