ОСББ виплатить компенсацію жінці, яку від'єднали від світла та води через начебто заборгованість. Постанова Верховного суду

16 Квітень, 2019 - 10:50
Навіть якби борг насправді був, ОСББ діяло усупереч положенням Правил користування електричною енергією, пояснюють юристи.
Мешканка одного з гуртожитків, балансоутримувачем якого є ОСББ (об’єднання співвласників багатоквартирного будинку), звернулась до суду із позовом про зобов’язання відповідача під’єднати її кімнату до електромережі та поновити водопостачання, що було припинене начебто за заборгованість. Також вони вимагала моральну компенсацію — 100 тисяч гривень. Рішенням суду першої інстанції вимоги позивачки частково було задоволено, проте апеляційний суд його скасував. Однак Верховний Суд, переглядаючи справу, все-таки став на бік позивачки. — Що стало приводом для цього судового позову? — Позивачка з неповнолітнім сином проживає в колишньому гуртожитку, де більшість мешканців об’єдналися в ОСББ, — пояснює "Експресу" деталі цієї справи Артем Кірюшин, юрист.

іСамооборона

Новини

12:00
Подробиці історії та відповіді на ключові питання щодо документів, необхідних для призначення і виплати пенсії.
10:00
Юристи кажуть, що в законодавстві України не існує терміну “колектор”, це юридично неврегульоване поняття, що межує з напіврекетом, напіввимагачами, телефонними хуліганами.
12:00
Щоб з'ясувати це, вирушаю до районних відділень соцзахисту, де нині просто таки кипить робота.
12:35
Деякі прості дії можуть допомогти пришвидшити пошуки доньки чи сина, які не виходять на зв'язок.
12:00
Історія читача газети "Експрес" із Житомира, який вже пів року свариться з газівниками та відстоює свої права.
12:00
Ексклюзивні подробиці про умови утримання у тюрмі українського нацгвардійця, засудженого до 24 років позбавлення волі.
11:30
Данія дала дозвіл на будівництво магістрального газопроводу. Та у найближчі два роки Росія все одно не зможе обійтися без транзиту газу українською територією, кажуть експерти.
11:30
Україну зобов'язали виплатити компенсацію колишній очільниці Слов'янська, яка з хлібом-сіллю вітала терористів. І не тільки їй.
14:00
Аналізуємо ухвалений парламентом законопроект: які зміни він передбачає, які недоліки у документі зауважують експерти та які наслідки передбачуваних новацій для споживачів?
11:30
НБУ дозволив населенню купувати валюту та дорогоцінні метали без документів та інших обмежень. Щоправда, не все так однозначно.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.