ОСББ виплатить компенсацію жінці, яку від'єднали від світла та води через начебто заборгованість. Постанова Верховного суду

16 Квітень, 2019 - 10:50
Навіть якби борг насправді був, ОСББ діяло усупереч положенням Правил користування електричною енергією, пояснюють юристи.
Мешканка одного з гуртожитків, балансоутримувачем якого є ОСББ (об’єднання співвласників багатоквартирного будинку), звернулась до суду із позовом про зобов’язання відповідача під’єднати її кімнату до електромережі та поновити водопостачання, що було припинене начебто за заборгованість. Також вони вимагала моральну компенсацію — 100 тисяч гривень. Рішенням суду першої інстанції вимоги позивачки частково було задоволено, проте апеляційний суд його скасував. Однак Верховний Суд, переглядаючи справу, все-таки став на бік позивачки. — Що стало приводом для цього судового позову? — Позивачка з неповнолітнім сином проживає в колишньому гуртожитку, де більшість мешканців об’єдналися в ОСББ, — пояснює "Експресу" деталі цієї справи Артем Кірюшин, юрист.

іСамооборона

Новини

17:36
У магазин, який називають "куточком добра", приходять люди з усього району.
15:51
У яких умовах тут працюють люди та чому вони обрали таку небезпечну професію?
15:18
Я спустилася у найглибшу залізорудну шахту Європи, щоб розповісти вам, у яких умовах тут працюють люди та чому вони обрали таку небезпечну професію.
11:24
Один чоловік у Польщі витягнув з палаючого автмобіля постраждалих пасажирів, а семеро інших вберегли від вогню ціле село.
11:15
Як виправдовуються водії, коли TruCam помиляється і чи можливо стерти запис із радара?
10:10
Тут мріють про “Триєдину Русь”, війну вважають карою від Бога, а росіян - братами.
13:00
Як йому це вдалося? Розповідаємо подробиці.
11:41
В історії Церкви є чимало випадків, коли люди спеціально створювали “чуда” з корисливою метою.
18:15
Що таке конкурсний бал, за якою формулою його обчислюють і що впливає на цю цифру?
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.