ОСББ виплатить компенсацію жінці, яку від'єднали від світла та води через начебто заборгованість. Постанова Верховного суду

16 Квітень, 2019 - 10:50
Навіть якби борг насправді був, ОСББ діяло усупереч положенням Правил користування електричною енергією, пояснюють юристи.
Мешканка одного з гуртожитків, балансоутримувачем якого є ОСББ (об’єднання співвласників багатоквартирного будинку), звернулась до суду із позовом про зобов’язання відповідача під’єднати її кімнату до електромережі та поновити водопостачання, що було припинене начебто за заборгованість. Також вони вимагала моральну компенсацію — 100 тисяч гривень. Рішенням суду першої інстанції вимоги позивачки частково було задоволено, проте апеляційний суд його скасував. Однак Верховний Суд, переглядаючи справу, все-таки став на бік позивачки. — Що стало приводом для цього судового позову? — Позивачка з неповнолітнім сином проживає в колишньому гуртожитку, де більшість мешканців об’єдналися в ОСББ, — пояснює "Експресу" деталі цієї справи Артем Кірюшин, юрист.

іСамооборона

Новини

16:35
18 вересня українській художниці й правозахисниці могло би виповнитися 90 років. Про її світогляд, боротьбу із системою та стосунки з Василем Стусом.
14:25
"Контора працює з дев'ятої ранку, а я приїхала приблизно о восьмій і була вже 18-та".
13:00
"Мене попередили, що може бути відрядження у зону бойових дій. Я до цього готова".
16:38
Я відвідала супермаркети, кіоски, аптеки - що вдалось там знайти за 1 гривню?
17:00
Про гігантських сомів, дрескод для туристів та вплив відомого серіалу на кількість відвідувачів ЧАЕС.
16:00
Розповідаємо, як правильно укласти договір про оренду житла і що потрібно у ньому зазначити.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.