Що робити, якщо у вас вимагають хабар?

15 Квітень, 2019 - 08:50
Юрист розповідає, як поводитися у тих випадках, коли вам натякають, що гроші вирішать усі питання.
“Вимагав та одержав неправомірну вигоду”, “затримали під час передачі хабара” — такі повідомлення лунають у ЗМІ ледь не щодня. Скажімо, нещодавно директора ЛКП “Збиранка”, яке обслуговує сумнозвісне Грибовицьке сміттєзвалище, затримали за те, що вимагав від підприємця 4 мільйони 700 тисяч гривень за перемогу в торгах на постачання вапна. Ним мають “гасити” небезпечний інфільтрат, який утворився на дні сміттєзвалища. А в Житомирській області правоохоронці затримали сільського голову, який вимагав від приватних підприємців гроші за виділення землі. Його взяли під час передачі 949 тисяч гривень від представника фермерського господарства.

іСамооборона

Новини

14:15
Для людини, яка втомилася від міського гамору, нічого кращого, ніж трішки екстремальне, втім дуже екологічне житло, для відпочинку, мабуть, немає. Та й збудувати мазанку можна своїми силами!
18:25
На офіційних сторінках села в мережі люди часом звертаються одне до одного “шановні хріняші!”
16:30
"Буде важко довести провину саме акціонерів у відмиванні коштів, зокрема Ігоря Коломойського. Юридично він не мав стосунку до операційного управління банком".
12:05
У неділю, 16 червня, християни східного обряду відзначають Зіслання Святого Духа.
10:02
Фонд соціального страхування у катастрофічній ситуації, грошей на виплати не вистачає. Чому так склалось?
09:36
Зазвичай на українській енергетичній біржі ціни на газ нижчі, ніж середня імпортна вартість і вартість для комерційних споживачів.
09:10
Витрати на це оцінили майже у півтора мільйона гривень.
14:23
У ПЦУ вестимуть відкриті реєстри своїх членів. Реєструватимуть у релігійних громадах всіх охочих віком від 18 років. Як це працюватиме?
13:12
Усе, що варто знати про те, як визначають поріг "склав/не склав" для тестів зовнішнього незалежного оцінювання.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.