В Україні набуває популярності театралізована Хресна дорога. Фоторепортаж

14 Квітень, 2019 - 09:45
Товариство українських студентів-католиків “Обнова” з Івано-Франківська проводить театралізовану ходу вже 13-й рік поспіль.
У цей Великий піст влаштують 23 такі дійства у різних містах. Долаючи близько трьох кілометрів за дві з половиною години, молодь прагне відтворити Хресну дорогу Спасителя в Єрусалимі понад дві тисячі років тому. Мета — нагадати вірянам про надлюдські терпіння Ісуса Христа, яких Він зазнав заради спасіння кожної людини. На театралізованій Хресній дорозі побували і ми. Подивитися на це дійство зібралися близько 400 людей.

іСамооборона

Новини

14:15
Для людини, яка втомилася від міського гамору, нічого кращого, ніж трішки екстремальне, втім дуже екологічне житло, для відпочинку, мабуть, немає. Та й збудувати мазанку можна своїми силами!
18:25
На офіційних сторінках села в мережі люди часом звертаються одне до одного “шановні хріняші!”
16:30
"Буде важко довести провину саме акціонерів у відмиванні коштів, зокрема Ігоря Коломойського. Юридично він не мав стосунку до операційного управління банком".
12:05
У неділю, 16 червня, християни східного обряду відзначають Зіслання Святого Духа.
10:02
Фонд соціального страхування у катастрофічній ситуації, грошей на виплати не вистачає. Чому так склалось?
09:36
Зазвичай на українській енергетичній біржі ціни на газ нижчі, ніж середня імпортна вартість і вартість для комерційних споживачів.
09:10
Витрати на це оцінили майже у півтора мільйона гривень.
14:23
У ПЦУ вестимуть відкриті реєстри своїх членів. Реєструватимуть у релігійних громадах всіх охочих віком від 18 років. Як це працюватиме?
13:12
Усе, що варто знати про те, як визначають поріг "склав/не склав" для тестів зовнішнього незалежного оцінювання.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.