Не будь байдужим: газета Експрес нагородить найбільш вражаючу історію боротьби з паліями сухої трави чи хмизу

13 Квітень, 2019 - 10:00
Ви можете запобігти пожежі, нищенню екосистеми чи навіть чиїйсь загибелі через підпал сухостою. Достатньо лише не бути байдужим.
Нагадаємо, для дев'ятьох українців спалення сухої трави закінчилося трагічно. Та вогонь забирає не лише людські життя, він знищує цілі екосистеми, а отруйний дим, що утворюється під час спалення, підриває здоров'я мільйонів людей. Палії наражають на небезпеку себе й інших. Невже на них немає управи? Хто має протидіяти паліям? “Екоінспектори. Але їх не вистачає — до прикладу, на нашу область є 80 працівників, і лише 11 відповідно до своїх посадових обов’язків можуть їздити на рейди з паління сухостою, — каже в коментарі газеті "Експрес" Микола Маланич, начальник Державної екологічної інспекції у Львівській області.

іСамооборона

Новини

14:15
Для людини, яка втомилася від міського гамору, нічого кращого, ніж трішки екстремальне, втім дуже екологічне житло, для відпочинку, мабуть, немає. Та й збудувати мазанку можна своїми силами!
18:25
На офіційних сторінках села в мережі люди часом звертаються одне до одного “шановні хріняші!”
16:30
"Буде важко довести провину саме акціонерів у відмиванні коштів, зокрема Ігоря Коломойського. Юридично він не мав стосунку до операційного управління банком".
12:05
У неділю, 16 червня, християни східного обряду відзначають Зіслання Святого Духа.
10:02
Фонд соціального страхування у катастрофічній ситуації, грошей на виплати не вистачає. Чому так склалось?
09:36
Зазвичай на українській енергетичній біржі ціни на газ нижчі, ніж середня імпортна вартість і вартість для комерційних споживачів.
09:10
Витрати на це оцінили майже у півтора мільйона гривень.
14:23
У ПЦУ вестимуть відкриті реєстри своїх членів. Реєструватимуть у релігійних громадах всіх охочих віком від 18 років. Як це працюватиме?
13:12
Усе, що варто знати про те, як визначають поріг "склав/не склав" для тестів зовнішнього незалежного оцінювання.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.