"Діди палили, і я буду". 9 історій загибелі людей через підпал сухої трави чи хмизу

12 Квітень, 2019 - 08:50
Жінка спалювала листя і суху траву край дороги біля обійстя. Чому вона впала у багаття - невідомо. Її не врятували... І схожих історій чимало.
Над багатьма селами і містами чи не щодня чути запах диму. У дворах, на городах та полях люди “господарюють” — вогнем винищують суху траву, хмиз, інші відходи. І анітрохи не замислюються про наслідки. Ні аргументи спеціалістів, що грунт після спалювання аж ніяк не стає родючішим, ні фото згорілих зайченят та їжачків, які поширюють в інтернеті та на плакатах, ані штрафи на паліїв не впливають. У них — “залізні” аргументи: “Діди палили — і я буду.

іСамооборона

Новини

14:15
Для людини, яка втомилася від міського гамору, нічого кращого, ніж трішки екстремальне, втім дуже екологічне житло, для відпочинку, мабуть, немає. Та й збудувати мазанку можна своїми силами!
18:25
На офіційних сторінках села в мережі люди часом звертаються одне до одного “шановні хріняші!”
16:30
"Буде важко довести провину саме акціонерів у відмиванні коштів, зокрема Ігоря Коломойського. Юридично він не мав стосунку до операційного управління банком".
12:05
У неділю, 16 червня, християни східного обряду відзначають Зіслання Святого Духа.
10:02
Фонд соціального страхування у катастрофічній ситуації, грошей на виплати не вистачає. Чому так склалось?
09:36
Зазвичай на українській енергетичній біржі ціни на газ нижчі, ніж середня імпортна вартість і вартість для комерційних споживачів.
09:10
Витрати на це оцінили майже у півтора мільйона гривень.
14:23
У ПЦУ вестимуть відкриті реєстри своїх членів. Реєструватимуть у релігійних громадах всіх охочих віком від 18 років. Як це працюватиме?
13:12
Усе, що варто знати про те, як визначають поріг "склав/не склав" для тестів зовнішнього незалежного оцінювання.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.