Чи врятує українські дороги бетон? Про переваги, недоліки та вартість таких автошляхів

11 Квітень, 2019 - 17:36
Бетонні дороги, кажуть експерти, доцільно будувати передовсім у південних областях України. Чому?
Ділянку цементобетонної траси протяжністю 1,7 кілометра відкрили для руху автотранспорту на Полтавщині. Це частина автодороги Н-31 Дніпро-Решетилівка. Роботи проводила компанія "Онур". Як повідомили у службі автомобільних доріг Полтавської області, будівельні роботи виконуються на ділянках загальною протяжністю майже 15 км "Експлуатаційний термін бетонних доріг в декілька разів вищий, ніж у асфальтних, – пояснює Володимир Шульмейстер, екс-заступник міністра інфраструктури України, експерт аналітичного центру "Український інститут майбутнього". – Для порівняння: термін експлуатації бетонної дороги – 25 років, асфальтна ж може бути в нормальному стані 5-7 років.

іСамооборона

Новини

12:00
Подробиці історії та відповіді на ключові питання щодо документів, необхідних для призначення і виплати пенсії.
10:00
Юристи кажуть, що в законодавстві України не існує терміну “колектор”, це юридично неврегульоване поняття, що межує з напіврекетом, напіввимагачами, телефонними хуліганами.
12:00
Щоб з'ясувати це, вирушаю до районних відділень соцзахисту, де нині просто таки кипить робота.
12:35
Деякі прості дії можуть допомогти пришвидшити пошуки доньки чи сина, які не виходять на зв'язок.
12:00
Історія читача газети "Експрес" із Житомира, який вже пів року свариться з газівниками та відстоює свої права.
12:00
Ексклюзивні подробиці про умови утримання у тюрмі українського нацгвардійця, засудженого до 24 років позбавлення волі.
11:30
Данія дала дозвіл на будівництво магістрального газопроводу. Та у найближчі два роки Росія все одно не зможе обійтися без транзиту газу українською територією, кажуть експерти.
11:30
Україну зобов'язали виплатити компенсацію колишній очільниці Слов'янська, яка з хлібом-сіллю вітала терористів. І не тільки їй.
14:00
Аналізуємо ухвалений парламентом законопроект: які зміни він передбачає, які недоліки у документі зауважують експерти та які наслідки передбачуваних новацій для споживачів?
11:30
НБУ дозволив населенню купувати валюту та дорогоцінні метали без документів та інших обмежень. Щоправда, не все так однозначно.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.