Українців, які хочуть проголосувати, але не мають прописки, скеровують у центри реєстрації безхатьків. Чому?

11 Квітень, 2019 - 18:33
Такі проблеми виникають у людей, що знялися з реєстрації місця проживання, живуть в орендованих квартирах або ж у будинках, не введених в експлуатацію.
"Я прийшла у відділ ведення Державного реєстру виборців, щоби змінити місце голосування для другого туру президентських виборів. А там мене відправили по довідку в Центр реєстрації безхатьків, – розповідає Альона. Дівчина офіційно орендує квартиру в Києві й не має реєстрації місця проживання. – У Центрі сказали, що потрібні дві фотокартки, дві копії паспорта і довідка з місця, де ночуєш. Двох моїх друзів теж відправили у Центр реєстрації бездомних громадян.

іСамооборона

Новини

14:15
Для людини, яка втомилася від міського гамору, нічого кращого, ніж трішки екстремальне, втім дуже екологічне житло, для відпочинку, мабуть, немає. Та й збудувати мазанку можна своїми силами!
18:25
На офіційних сторінках села в мережі люди часом звертаються одне до одного “шановні хріняші!”
16:30
"Буде важко довести провину саме акціонерів у відмиванні коштів, зокрема Ігоря Коломойського. Юридично він не мав стосунку до операційного управління банком".
12:05
У неділю, 16 червня, християни східного обряду відзначають Зіслання Святого Духа.
10:02
Фонд соціального страхування у катастрофічній ситуації, грошей на виплати не вистачає. Чому так склалось?
09:36
Зазвичай на українській енергетичній біржі ціни на газ нижчі, ніж середня імпортна вартість і вартість для комерційних споживачів.
09:10
Витрати на це оцінили майже у півтора мільйона гривень.
14:23
У ПЦУ вестимуть відкриті реєстри своїх членів. Реєструватимуть у релігійних громадах всіх охочих віком від 18 років. Як це працюватиме?
13:12
Усе, що варто знати про те, як визначають поріг "склав/не склав" для тестів зовнішнього незалежного оцінювання.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.