Компенсація за зірвані плани. Як отримати відшкодування, якщо авіакомпанія затримує або скасовує рейси

8 Квітень, 2019 - 14:23
Коли затримка рейсу становить більше як 5 годин, рейс скасовано чи пасажиру відмовлено у перевезенні проти його волі, перевізник повинен запропонувати пасажирові обрати компенсацію чи зміну маршруту, кажуть експерти.
З березня в Україні діють нові Правила повітряних перевезень й обслуговування пасажирів та багажу. Які компенсації пасажири мають право вимагати і в яких випадках? Про це розмовляємо з Андрієм Гуком, експертом із авіаправа, та Богданом Долінце, кандидатом технічних наук, експертом з авіабізнесу. — Які права пасажирів авіатранспорту найчастіше порушують? Б. Долінце: — У нерегулярних авіаперевезеннях найчастіше пасажири страждають через недотримання графіку рейсу. Крім того, не всі перевізники вчасно інформують клієнтів про затримки вильоту.

іСамооборона

Новини

12:00
Подробиці історії та відповіді на ключові питання щодо документів, необхідних для призначення і виплати пенсії.
10:00
Юристи кажуть, що в законодавстві України не існує терміну “колектор”, це юридично неврегульоване поняття, що межує з напіврекетом, напіввимагачами, телефонними хуліганами.
12:00
Щоб з'ясувати це, вирушаю до районних відділень соцзахисту, де нині просто таки кипить робота.
12:35
Деякі прості дії можуть допомогти пришвидшити пошуки доньки чи сина, які не виходять на зв'язок.
12:00
Історія читача газети "Експрес" із Житомира, який вже пів року свариться з газівниками та відстоює свої права.
12:00
Ексклюзивні подробиці про умови утримання у тюрмі українського нацгвардійця, засудженого до 24 років позбавлення волі.
11:30
Данія дала дозвіл на будівництво магістрального газопроводу. Та у найближчі два роки Росія все одно не зможе обійтися без транзиту газу українською територією, кажуть експерти.
11:30
Україну зобов'язали виплатити компенсацію колишній очільниці Слов'янська, яка з хлібом-сіллю вітала терористів. І не тільки їй.
14:00
Аналізуємо ухвалений парламентом законопроект: які зміни він передбачає, які недоліки у документі зауважують експерти та які наслідки передбачуваних новацій для споживачів?
11:30
НБУ дозволив населенню купувати валюту та дорогоцінні метали без документів та інших обмежень. Щоправда, не все так однозначно.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.