Скажи мені, хто твій кандидат, і я скажу, хто ти. Дещо важливе про політичні суперечки

4 Квітень, 2019 - 12:10
Чи варто псувати стосунки між друзями, колегами, рідними і сусідами через вибори?
Коментуючи результати першого туру виборів, українці не стримують емоцій. Люди ладні ненавидіти одне одного через симпатії до тих чи інших кандидатів. Чвари, взаємні образи, видалення з друзів у соцмережах і навіть кулаки як аргументи — в українському суспільстві набирає обертів небачене досі протистояння. Утім, чи варто сваритись? Адже вибори минуть, а ми і наші знайомі та друзі залишимось жити з їхніми наслідками. — Коли суспільство переживає зміни, важко реагувати спокійно, уникати гарячих дискусій, обходити гострі кути, – вважає Вадим Васютинський, доктор психологічних наук, завідувач лабораторії психології мас та спільнот Інституту соціальної та політичної психології НАПН України.

іСамооборона

Новини

12:00
Подробиці історії та відповіді на ключові питання щодо документів, необхідних для призначення і виплати пенсії.
10:00
Юристи кажуть, що в законодавстві України не існує терміну “колектор”, це юридично неврегульоване поняття, що межує з напіврекетом, напіввимагачами, телефонними хуліганами.
12:00
Щоб з'ясувати це, вирушаю до районних відділень соцзахисту, де нині просто таки кипить робота.
12:35
Деякі прості дії можуть допомогти пришвидшити пошуки доньки чи сина, які не виходять на зв'язок.
12:00
Історія читача газети "Експрес" із Житомира, який вже пів року свариться з газівниками та відстоює свої права.
12:00
Ексклюзивні подробиці про умови утримання у тюрмі українського нацгвардійця, засудженого до 24 років позбавлення волі.
11:30
Данія дала дозвіл на будівництво магістрального газопроводу. Та у найближчі два роки Росія все одно не зможе обійтися без транзиту газу українською територією, кажуть експерти.
11:30
Україну зобов'язали виплатити компенсацію колишній очільниці Слов'янська, яка з хлібом-сіллю вітала терористів. І не тільки їй.
14:00
Аналізуємо ухвалений парламентом законопроект: які зміни він передбачає, які недоліки у документі зауважують експерти та які наслідки передбачуваних новацій для споживачів?
11:30
НБУ дозволив населенню купувати валюту та дорогоцінні метали без документів та інших обмежень. Щоправда, не все так однозначно.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.