Хто тут кривдник? Про те, як фіксуватимуть випадки домашнього насильства в Україні

1 Квітень, 2019 - 14:10
Як вноситимуть та хто матиме доступ до відповідного реєстру?
Кабмін визначив, як формуватиметься та хто вестиме Єдиний державний реєстр випадків домашнього насильства за ознакою статі. — Держателем реєстру визначене Міністерство соціальної політики, — розповідає в коментарі газеті "Експрес" Марта Чумало, голова ГО “Центр “Жіночі перспективи”. — Вестимуть його працівники міністерства на місцях, які отримуватимуть інформацію від соціальних служб, поліції, закладів освіти, місцевих органів самоврядування, прокуратури, судів, закладів охорони здоров’я. — Що саме вноситимуть у реєстр? — Інформацію про подію, яку шкоду завдано, особисті дані про особу, що повідомила про домашнє насильство, дані про дітей, які є в родині, де сталося домашнє насильство, інформацію про повторність, дані про дії, вжиті поліцією та іншими органами. Окрема графа — для інформації про постраждалу особу, її особисті дані.

іСамооборона

Новини

12:00
Подробиці історії та відповіді на ключові питання щодо документів, необхідних для призначення і виплати пенсії.
10:00
Юристи кажуть, що в законодавстві України не існує терміну “колектор”, це юридично неврегульоване поняття, що межує з напіврекетом, напіввимагачами, телефонними хуліганами.
12:00
Щоб з'ясувати це, вирушаю до районних відділень соцзахисту, де нині просто таки кипить робота.
12:35
Деякі прості дії можуть допомогти пришвидшити пошуки доньки чи сина, які не виходять на зв'язок.
12:00
Історія читача газети "Експрес" із Житомира, який вже пів року свариться з газівниками та відстоює свої права.
12:00
Ексклюзивні подробиці про умови утримання у тюрмі українського нацгвардійця, засудженого до 24 років позбавлення волі.
11:30
Данія дала дозвіл на будівництво магістрального газопроводу. Та у найближчі два роки Росія все одно не зможе обійтися без транзиту газу українською територією, кажуть експерти.
11:30
Україну зобов'язали виплатити компенсацію колишній очільниці Слов'янська, яка з хлібом-сіллю вітала терористів. І не тільки їй.
14:00
Аналізуємо ухвалений парламентом законопроект: які зміни він передбачає, які недоліки у документі зауважують експерти та які наслідки передбачуваних новацій для споживачів?
11:30
НБУ дозволив населенню купувати валюту та дорогоцінні метали без документів та інших обмежень. Щоправда, не все так однозначно.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.