Гроші на третю і кожну наступну дитину. Як сім’ям отримати новий вид соціальних виплат?

30 Березень, 2019 - 12:51
З квітня багатодітні сім'ї в Україні отримуватимуть на третю, четверту, п'яту і кожну наступну дитину по 1700 гривень на місяць до досягнення нею шестирічного віку.
— Постановою Кабміну “Деякі питання надання соціальної підтримки багатодітним сім’ям” впроваджено новий вид соціальних виплат — допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, — розповідає в коментарі газеті "Експрес" Віталій Музиченко, гендиректор Директорату сім’ї та соціальної підтримки населення Мінсоцполітики України. — Як отримати допомогу? — Допомога на дітей, які виховуються в багатодітних сім’ях, призначатиметься з місяця, в якому було подано в орган соцзахисту населення заяву з усіма необхідними документами. Якщо в родини одночасно народилося двоє і більше дітей, і сім’я набула статусу багатодітної, то виплата призначатиметься на кожну дитину до досягнення нею 6-річного віку — по 1700 гривень щомісяця. — Які документи, окрім заяви, слід подавати багатодітним батькам? — Для призначення допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, у відділі соцзахисту слід показати паспорт або інший документ, що посвідчує особу. Один із батьків, з яким постійно проживає дитина, подає заяву за формою, затвердженою Мінсоцполітики.

іСамооборона

Новини

12:00
Подробиці історії та відповіді на ключові питання щодо документів, необхідних для призначення і виплати пенсії.
10:00
Юристи кажуть, що в законодавстві України не існує терміну “колектор”, це юридично неврегульоване поняття, що межує з напіврекетом, напіввимагачами, телефонними хуліганами.
12:00
Щоб з'ясувати це, вирушаю до районних відділень соцзахисту, де нині просто таки кипить робота.
12:35
Деякі прості дії можуть допомогти пришвидшити пошуки доньки чи сина, які не виходять на зв'язок.
12:00
Історія читача газети "Експрес" із Житомира, який вже пів року свариться з газівниками та відстоює свої права.
12:00
Ексклюзивні подробиці про умови утримання у тюрмі українського нацгвардійця, засудженого до 24 років позбавлення волі.
11:30
Данія дала дозвіл на будівництво магістрального газопроводу. Та у найближчі два роки Росія все одно не зможе обійтися без транзиту газу українською територією, кажуть експерти.
11:30
Україну зобов'язали виплатити компенсацію колишній очільниці Слов'янська, яка з хлібом-сіллю вітала терористів. І не тільки їй.
14:00
Аналізуємо ухвалений парламентом законопроект: які зміни він передбачає, які недоліки у документі зауважують експерти та які наслідки передбачуваних новацій для споживачів?
11:30
НБУ дозволив населенню купувати валюту та дорогоцінні метали без документів та інших обмежень. Щоправда, не все так однозначно.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.