Гроші на третю і кожну наступну дитину. Як сім’ям отримати новий вид соціальних виплат?

30 Березень, 2019 - 12:51
З квітня багатодітні сім'ї в Україні отримуватимуть на третю, четверту, п'яту і кожну наступну дитину по 1700 гривень на місяць до досягнення нею шестирічного віку.
— Постановою Кабміну “Деякі питання надання соціальної підтримки багатодітним сім’ям” впроваджено новий вид соціальних виплат — допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, — розповідає в коментарі газеті "Експрес" Віталій Музиченко, гендиректор Директорату сім’ї та соціальної підтримки населення Мінсоцполітики України. — Як отримати допомогу? — Допомога на дітей, які виховуються в багатодітних сім’ях, призначатиметься з місяця, в якому було подано в орган соцзахисту населення заяву з усіма необхідними документами. Якщо в родини одночасно народилося двоє і більше дітей, і сім’я набула статусу багатодітної, то виплата призначатиметься на кожну дитину до досягнення нею 6-річного віку — по 1700 гривень щомісяця. — Які документи, окрім заяви, слід подавати багатодітним батькам? — Для призначення допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, у відділі соцзахисту слід показати паспорт або інший документ, що посвідчує особу. Один із батьків, з яким постійно проживає дитина, подає заяву за формою, затвердженою Мінсоцполітики.

іСамооборона

Новини

10:04
Закулісні подробиці життя одного з ключових гравців нового парламенту.
12:15
Люди знаходять у поштових скриньках повідомлення з дивним проханням. Розповідаємо, що відбувається.
10:14
Легенда українського культурного опору - про діалог з Донбасом, українську зневіру та філософію щастя.
10:15
Згідно з оцінками чеського міністерства праці, українці становлять 20% іноземної робочої сили у країні та є другою за кількістю національною меншиною після словаків.
17:22
У родині Прітцкерів є одне правило: хоч би що ти робив, роби це добре.
12:20
“Експрес” отримав десятки скарг від читачів, яким газзбути відмовляють у перерахунку.
11:00
Скільки разів водій попадеться за порушення правил розмитнення, стільки разів платитиме штраф. І він не звільняє його від обов'язку розмитнити автомобіль на іноземній реєстрації.
16:30
Закулісні подробиці життя одного з ключових гравців нового парламенту - Дмитра Разумкова.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.