Каша для серця. Пояснюємо, чому гречку не варто смажити і навіщо крупу замочувати у воді зі соком лимона

26 Березень, 2019 - 19:32
Гречка - популярний продукт у час посту. Її ще називають “царицею круп” - завдяки вмісту вітамінів, мікроелементів та білків.
Нині на полицях магазинів є не тільки звична коричнева, але й зелена ядриця. Яка корисніша? Як загалом найкраще готувати гречку? І кому ця каша може нашкодити? — Чи правда, що гречані поля інтенсивно обробляють хімікатами, тому ця крупа не така вже й корисна? — Для захисту від різних шкідників і бур’янів гречка потребує найменшої обробки хімікатами серед усіх зернових культур. Саме тому її вводять у дитяче та дієтичне харчування, — розповідає "Експресу" Ніна Кільдій, керівниця відділу тестувань центру експертиз “Тест”. — Чи піддається термічній обробці крупа, що надходить у продаж? — Якщо це гречка світло-коричневого кольору — так. Вона проходить гідротермічну обробку, завдяки якій укріплюється ядро й одночасно зменшується міцність оболонки.

іСамооборона

Новини

12:00
Подробиці історії та відповіді на ключові питання щодо документів, необхідних для призначення і виплати пенсії.
10:00
Юристи кажуть, що в законодавстві України не існує терміну “колектор”, це юридично неврегульоване поняття, що межує з напіврекетом, напіввимагачами, телефонними хуліганами.
12:00
Щоб з'ясувати це, вирушаю до районних відділень соцзахисту, де нині просто таки кипить робота.
12:35
Деякі прості дії можуть допомогти пришвидшити пошуки доньки чи сина, які не виходять на зв'язок.
12:00
Ексклюзивні подробиці про умови утримання у тюрмі українського нацгвардійця, засудженого до 24 років позбавлення волі.
12:00
Історія читача газети "Експрес" із Житомира, який вже пів року свариться з газівниками та відстоює свої права.
11:30
Україну зобов'язали виплатити компенсацію колишній очільниці Слов'янська, яка з хлібом-сіллю вітала терористів. І не тільки їй.
11:30
Данія дала дозвіл на будівництво магістрального газопроводу. Та у найближчі два роки Росія все одно не зможе обійтися без транзиту газу українською територією, кажуть експерти.
14:00
Аналізуємо ухвалений парламентом законопроект: які зміни він передбачає, які недоліки у документі зауважують експерти та які наслідки передбачуваних новацій для споживачів?
11:30
НБУ дозволив населенню купувати валюту та дорогоцінні метали без документів та інших обмежень. Щоправда, не все так однозначно.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.