Секрети аграріїв: дотримуючись правил сівозміни, врожайність овочів можна збільшити на 30 чи навіть 50%

26 Березень, 2019 - 12:50
Для огірка найкращі попередники - озима пшениця, рання картопля, горох, помідори. Для столових коренеплодів - озима пшениця, огірки, цибуля, горох, помідори, каже фахівець.
То що, де і як садити? Докладно про це — у розмові з Ігорем Дидівим, доцентом кафедри садівництва та овочівництва Національного аграрного університету. — Найперше поясню, що сівозміна — це економічно і агртехнічно аргументоване чергування овочевих культур, з урахуванням того, що ви хочете вирощувати. Вона підвищує родючість грунту, а також врожайність. А ще — в такий спосіб можна вберегти культури від хвороб та шкідників. Скажімо, якщо посадити капусту на тому ж місці, де вона росла торік, вважайте, що врожайність зменшиться майже вдвічі.

іСамооборона

Новини

12:00
Подробиці історії та відповіді на ключові питання щодо документів, необхідних для призначення і виплати пенсії.
10:00
Юристи кажуть, що в законодавстві України не існує терміну “колектор”, це юридично неврегульоване поняття, що межує з напіврекетом, напіввимагачами, телефонними хуліганами.
12:00
Щоб з'ясувати це, вирушаю до районних відділень соцзахисту, де нині просто таки кипить робота.
12:35
Деякі прості дії можуть допомогти пришвидшити пошуки доньки чи сина, які не виходять на зв'язок.
12:00
Історія читача газети "Експрес" із Житомира, який вже пів року свариться з газівниками та відстоює свої права.
12:00
Ексклюзивні подробиці про умови утримання у тюрмі українського нацгвардійця, засудженого до 24 років позбавлення волі.
11:30
Данія дала дозвіл на будівництво магістрального газопроводу. Та у найближчі два роки Росія все одно не зможе обійтися без транзиту газу українською територією, кажуть експерти.
11:30
Україну зобов'язали виплатити компенсацію колишній очільниці Слов'янська, яка з хлібом-сіллю вітала терористів. І не тільки їй.
14:00
Аналізуємо ухвалений парламентом законопроект: які зміни він передбачає, які недоліки у документі зауважують експерти та які наслідки передбачуваних новацій для споживачів?
11:30
НБУ дозволив населенню купувати валюту та дорогоцінні метали без документів та інших обмежень. Щоправда, не все так однозначно.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.