Рішення у справі Супрун ухвалив суддя, який поновив на посаді Насірова

7 Лютий, 2019 - 08:00
Нагадаємо, Окружний адміністративний суд міста Києва прийняв рішення про тимчасову заборону виконання обов'язків чиновниці.
Що відомо про суд та суддю, який ухвалив рішення стосовно Супрун? "Менш як два місяці тому суддя Сергій Каракашьян у складі колегії ухвалив гучне рішення, яким поновив на посаді звільненого після початку кримінального провадження голову Державної фіскальної служби Романа Насірова, — розповідає у коментарі газеті Експрес Тарас Шевченко, співголова ради “Реанімаційного пакета реформ” та співініціатор Громадського руху “Чесно”. — Причиною такого рішення в суді тоді назвали недоведення наявності підстав для звільнення, а саме обставин його подвійного громадянства та порушення процедури звільнення". "Окружний адмінсуд Києва — це саме той суд, яким керує одіозний фігурант численних журналістських розслідувань Павло Вовк, — додає Тарас Шевченко, співголова ради “Реанімаційного пакета реформ” та співініціатор Громадського руху “Чесно”. — Суддя Вовк намагався потрапити до Верховного Суду, і під час конкурсу оприлюднено багато інформації про його недоброчесність". .

іСамооборона

Новини

15:41
Одне з нововведень: п'яних водіїв притягуватимуть не до адміністративної, а до кримінальної відповідальності.
11:14
Психологічне насильство - найбільш поширений вид насильства. Як правило, воно передує фізичному чи сексуальному.
17:03
Багато людей використовує державну допомогу не для оплати комунальних послуг, а на власні потреби. Чому так і що буде далі?
15:47
"Він знайшов ключик до сердець цієї частини нашої країни, яку ми безмежно любимо", - пишуть одні. "Демократія збанкрутувала", - зазначають інші.
11:45
Мешканцю будинку сплатити 2000 гривень моральної шкоди.
08:15
У понеділок наші предки очищали хату водою, а в четвер пекли паски.
18:10
Аби посіяти овоч на 10 сотих землі, треба вкласти щонайменше 800 гривень, розповідає фермерка.
16:30
"Перші три місяці жили в автомобільних фургончиках разом з іншими заробітчанами, збирали ягоди та виноград", - згадує Галина.
14:38
На полицях - порожньо. У морозильних камерах - нуль кілограмів м'яса! Все розкупили. Поляки кажуть, що українці.
15:03
Вправний господар стриже одну тварину машинкою 10 хвилин, ножицями - 15-20.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.