Новий заступник Лілії Гриневич їздить на автомобілі українського виробництва

11 Січень, 2019 - 12:05
Кабінет Міністрів України призначив нового заступника Міністра освіти і науки. Ним став Вадим Карандій, який до цього очолював Український центр оцінювання якості освіти, пише Експрес-онлайн.
За даними Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Вадим Карандій у співвласності володіє квартирою та гаражем у Броварах, також у його власності земельна ділянка в селі Скибин (Броварський район, Київська область). У цьому селі урядовець має недобудований будинок. Він задекларував автомобіль ЗАЗ-Daewoo та причіп. Минулого року Вадим Карандій отримав 400 тисяч 271 гривню зарплати, 2 тисячі 197 гривень процентів та 32 тисячі 786 гривень гонорарів та інших виплат, згідно з цивільно-правовим правочинами. Разом із дружиною він зберігає готівкою чотири тисячі доларів, а на банківських рахунках має 7 тисяч 507 доларів.

іСамооборона

Новини

14:15
Для людини, яка втомилася від міського гамору, нічого кращого, ніж трішки екстремальне, втім дуже екологічне житло, для відпочинку, мабуть, немає. Та й збудувати мазанку можна своїми силами!
18:25
На офіційних сторінках села в мережі люди часом звертаються одне до одного “шановні хріняші!”
16:30
"Буде важко довести провину саме акціонерів у відмиванні коштів, зокрема Ігоря Коломойського. Юридично він не мав стосунку до операційного управління банком".
12:05
У неділю, 16 червня, християни східного обряду відзначають Зіслання Святого Духа.
10:02
Фонд соціального страхування у катастрофічній ситуації, грошей на виплати не вистачає. Чому так склалось?
09:36
Зазвичай на українській енергетичній біржі ціни на газ нижчі, ніж середня імпортна вартість і вартість для комерційних споживачів.
09:10
Витрати на це оцінили майже у півтора мільйона гривень.
14:23
У ПЦУ вестимуть відкриті реєстри своїх членів. Реєструватимуть у релігійних громадах всіх охочих віком від 18 років. Як це працюватиме?
13:12
Усе, що варто знати про те, як визначають поріг "склав/не склав" для тестів зовнішнього незалежного оцінювання.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.