Новий заступник Лілії Гриневич їздить на автомобілі українського виробництва

11 Січень, 2019 - 12:05
Кабінет Міністрів України призначив нового заступника Міністра освіти і науки. Ним став Вадим Карандій, який до цього очолював Український центр оцінювання якості освіти, пише Експрес-онлайн.
За даними Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Вадим Карандій у співвласності володіє квартирою та гаражем у Броварах, також у його власності земельна ділянка в селі Скибин (Броварський район, Київська область). У цьому селі урядовець має недобудований будинок. Він задекларував автомобіль ЗАЗ-Daewoo та причіп. Минулого року Вадим Карандій отримав 400 тисяч 271 гривню зарплати, 2 тисячі 197 гривень процентів та 32 тисячі 786 гривень гонорарів та інших виплат, згідно з цивільно-правовим правочинами. Разом із дружиною він зберігає готівкою чотири тисячі доларів, а на банківських рахунках має 7 тисяч 507 доларів.

іСамооборона

Новини

13:26
У деяких країнах Європи поза шлюбом народжується більше дітей, ніж у зареєстрованому шлюбі. Серед причин такої ситуації - матеріальна вигода.
14:07
Більшість християн асоціює цей час із відмовою від певної їжі. Втім Церква радить зосередитися на важливішому.
12:31
Сьогодні у нього 1000 поросят, а доглядають за ними лише троє працівників.
10:27
У деяких веснянках, які вдалося розшифрувати етнографам, цю пору символізувала маленька дівчинка.
09:00
Успішне складання тестів сприяло вступу у Стенфордський, Єльський та інші престижні університети США.
19:20
Скільки тут українців? Чому вони сюди емігрують?
15:06
Про зміни в доступі до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.